Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj egyszer egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj egyszer egy másik fiút választott helyettem, akkor jobb ha örökre elfelejtem őt?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy megszerettem. Ha esetleg adna nekem egy újabb esélyt lehet még köztünk jó kapcsolat?

Tudom hogyha fontos lettem volna neki akkor engem választ, de nehéz elfelejteni.


2022. jún. 8. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most, a jelenben lépj túl. Hogy a jövőben mi lesz, az meg majd kiderül.
2022. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 100 kerdest irsz még ki errol akkor sem fogja neked senki megmondani mi lesz. Nőj fel
2022. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előtte milyen volt a kapcsolatotok? Azóta találkoztatok vagy beszéltetek, vagy teljesen megszakadt minden szál vele?
2022. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb túllépni
2022. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minél hamarább felejtsd el, tedd magad túl rajta.

Talált rajtad olyan negatívumot, ami neki nem imponált, DE EZ NEM AZT JELENTI, hogy egy másik fiúnak nem-e pont ez lesz a szimpatikus benned, tehát ne csüggedj!

Ha megindokolta a szakítást, akkor gondolkozz el fölötte, hogy nincs-e benne valami igazság. Ha magad is negatívumnak találod, akkor változtass rajta. Ha nem jössz rá (vagy nem mondta), akkor maradj a régi.

2022. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erzeseket megvaltoztatni eleg nehez. Ha van egy erzese veled kapcsolatban, ami negativ, azt lehetetlen kontakt nelkul. Szar pelda, de egy csomo film keszul erre a koncepciora, hogy az egymast ki nem allhato emberek ossze vannak zarva valahol, es szep lassan megvaltozik a velemenyuk a masikrol, ahogy jobban megismerik. Nalad ez ott bicsaklik meg, hogy teged mar ismer valamennyire. Tul sok remenyed ne legyen, vannak dolgok, amiket ha elrontasz mar nem lehet visszacsinalni. A nagyi vazajat sem tudod megjavitani, ha osszetorted, csak legfeljebb lesz*rtad es nem tanultal belole. Most tanulhatsz ebbol, hogy a tetteidnek kovetkezmenye van. Sokkal tudatosabbnak kell lenned, ha valamit szeretnel elerni es nem eso utan koponyeg modon kell kapalozni.
2022. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!