Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS! Hogy felejthetném el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Hogy felejthetném el a másik nemet?

Figyelt kérdés
Én egy biszex lány vagyok, vagyis mindkét nemhez vonzódok. De ezt nem szeretném!! Én rendes életet szeretnék, ahol nem szólnak le vagy nem utálnak amiatt, hogyha egy lánnyal vagyok együtt. Nem akarom a kiközösítést csak azért, mert lány-lány kapcsolatban vagyok!! A való életben erősen titkolom a biszexualitásomat! Hogy felejthetném el a lányokhoz való vonzódásom??

2013. dec. 22. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
sehogy
2013. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Egy jó kiadós kúrás kéne neked egy férfitól, hogy sorba elélvezz és azt hiszem utána nem kellene nő.
2013. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tarnolf ***** válasza:
24%
Önkontroll és akaraterő. Ez a kulcs. Szinte mindenhez az életben kellenek ezek, szóval hajrá, ha komolyan el akarod felejteni a másik nemet, akkor nincs már, minthogy kontrolláld magad. Nehéz lesz, de ha tényleg ezt akarod, akkor muszáj leszel kibírni a nehézségeket. :)
2013. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudsz változtatni, és ne is akarj. Te ilyen vagy így fogadd el magad. Ha kövér lennél nem mondanám ezt mert tudsz változtatni, de ebben az ügyben nem. Amúgy meg senkinek semmi köze a szexuális életedhez. Nem kell világgá kürtölni, de nem kell titkolni se az elől, aki közelebb áll hozzád. Ha nem fogadja el, akkor nem igazi barát/barátnő.:) Ennyit tudok írni.:)
2013. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, első és negyedik: lehet hogy igazatok van, akkor inkább titkolom, csak nagyon közeli barátoknak mondom el, de nem felejtem el (mm nem tudom).
2013. dec. 22. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Régen és is úgy voltam vele, hogy majd összejövök egy pasival, házasság, gyerekek, minden szép és jó... Közben meg úgyis lesz munkám, otthoni dolgok, amik majd lekötik a figyelmem és nem lesz időm/erőm azon gondolkozni, hogy én a nőket is szeretem. Aztán volt egy barátom, pár hónapig voltam vele, de rájöttem, hogy ez így nekem nem fog menni. Borzasztóan szenvedtem, ő is, de ő a mai napig nem tudja rólam, hogy ki is vagyok valójában.

Az évek során többször is tetszettek meg lányok, voltam már nagyon szerelmes, és most is az vagyok. Itthon nem tudják, a barátaim közül páran igen. Nem titkolom, de nem is reklámozom. Talán már a szüleim is sejtik, mert bőven találni árulkodó jelet az életemben, és ez azelőtt sem volt másképp. :) Ha komolyabbra fordulnának a dolgok és be kellene mutatnom a barátnőmet, akkor mondanék el itthon mindent.


Ne fojtsd vissza az érzéseid, mert csak neked lesz rosszabb. Nagyon befelé forduló ember leszel, és nem ezért kaptad az életed, hogy szenvedj. Neked kell megteremtened a körülményeket a boldogságodhoz, és ehhez a szerelem és a partner is hozzátartozik. :)

2013. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

olyan egyébként nincs hogy valaki biszex, lehet meleg, lezbi, heteró, de mint ként nemhez nem vonzódhat egyaránt. Ezt csak a gyenge erkölcsű nők találták ki hogy mindenkivel dughassanak.

Valószínű te lezbi vagy és csak a neveltetés és a külső dolgok miatt érzed azt hogy vonzódsz a férfiakhoz is....

2013. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudsz változtatni, és ne is akarj. Elfojtani nem lehet, és nem is lenne egészséges. Szükséged van rá, kész. Fogd fel úgy, hogy ennyivel is több vagy mindenki másnál.
2013. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a lehető legrosszabb utat akarod választani én próbáltam ezt de nekem se ment és mára már eljutottam hogy nem is akarom elfelejteni. Hidd el csak neked lesz sokkal rosszabb
2013. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet hogy tényleg csa a neveltetés miatt érzem, mármint erőltetem magamra hogy a fiúkat is szeretem .. mert nem nagyon vonzódok hozzájuk! Köszönöm! :)
2013. dec. 23. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!