Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Valamit nem tudok megérteni

Figyelt kérdés

1 hónapja a párommal szakítottunk.


Viszont pár napja vissza jött hozzám, mikor már kezdtem elfogadni hogy vége.


Azt mondta nem tudd elengedni viszont ő már nem érezz semmit csak vágyat.

Ma találkoztunk és mondta tali után hogy tényleg nem érezz semmit és hogy nem akar fájdalmat okozni, viszont elengedni sem tudd.

Meg beszéltük elengedjük egymást, el köszöntünk el búcsúztunk, kértem tőle hogy tiltson le mert nekem így lenne a legjobb hogy ne lássam sehol öt, viszont nem tudd le tiltani nem képes rá.


Akkor ez mi lehet? Ha nem szeret és el búcsúzunk abban a tudatban hogy külön jobb de mégse tudd tovább menni.


Vajon szeret vagy most egyáltalán mit akarna?


Hasznos tanácsot szeretnék kérni tőletek hogy mit csinálhatnék hogy jobb legyen én ugyanúgy szeretem őt viszont róla ez nem mondható el és érzem is.



2022. jún. 9. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez az a helyzet, ami szánalmas. Dehogy szeret... egyszerűen csak fél és retteg az egyedülléttő.
2022. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
l.
2022. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem tilt le egy exem sem nem e esetleg visszamegyek az ágyába. Ez csak ennyirol szol.
2022. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Egy ferfi hulye lenne plane gyenge nőket letiltani.
2022. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érez semmit, csak vágyat, az szerinted mit jelent? Hogy néha még azért szívesen megdugna.
2022. jún. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő és/vagy még meg akar dugni.
2022. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Határozatlanság. A kapcsolatot nem akarja már, de ijesztő felégetni a hidakat. Nem kell rajta túl sokat gondolkodni, el kell engedni, és adott esetben megtenni helyette - szerintem.
2022. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, hamar elmúlnak ezek a kételyei, amint talál új nőt
2022. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell róla hogy megcsalt.. És 1 hónapig a nővel volt és úgy jött vissza mikor azzal vége lett neki.
2022. jún. 9. 15:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le te, és eszedbe ne jusson még egyszer lefeküdni vele, ezzel nem tudod magadhoz kötni, csak szórakozik veled.
2022. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!