Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segédmunkás lettem. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkás lettem. Nem találok más munkát ti mit tennétek a helyembe? Lányok ti szégyelnétek ha egy segédmunkás lenne a párotok?

Figyelt kérdés
Na szóval 1 éve dolgozom segédmunkásként, 1 éve ott hagytam a normális bejelentett munkámat több ok miatt is és akkor gyorsan kellett valami, így eljöttem építkezésre segédmunkásnak, ennek már egy éve. Egyébként érettségivel rendelkezem + szakma . Utálom már ezt csinálni, olyan munkatársakkal kell együtt dolgoznom akik teljesen hülyék, mikor dolgozunk minden nőnek oda fütyülnek, beszólogatnak és már ilyenkor én érzem magam kellemetlenül hogy ilyen tudatlan emberekkel kell dolgoznom, azért mert nem találok egyszerűen más munkát. A régi munkahelyemre nem szeretnék vissza menni teljesen úgy érzem hogy egy senki vagyok és semmire nem vittem, teljesen reménytelennek érzek mindent. A barátnőm irodába dolgozik, szép, diplomás, szeret engem és még így is ugyan úgy mellettem van, más lány szerintem már elhagyott volna engem amiért egy segedmunkás vagyok. Külföldre nem szeretnék menni, ki mit tenne a helyembe? Illetve lányok! Nektek mi a véleményetek arról ha egy fiú /férfi ideiglenesen ilyen munkát végez? Ti össze jönnétek segédmunkással? 23F

2022. jún. 9. 21:58
1 2
 1/20 anonim válasza:
74%
Nem jönnék össze segédmunkással.
2022. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miért?
2022. jún. 9. 21:59
 3/20 anonim ***** válasza:
7%
Én sem jönnék össze segéd munkással... nekem fontos hogy jól keressen a párom és hogy akár el is tudjon tartani.. abbol a fizetésből kétlem hogy menne
2022. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
81%
#2 Mert a saját társadalmi osztályomba tartozó férfiakat preferálom.
2022. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

A munka az munka. Az ember akit meg lehet ítélni. Mi a szakmád?

Ha volt lehetőséged tanulni de nem éltél vele, az elítélendő vagyis ok nélkül sírnál. Ha rákényszerültél a munkára, akkor amiatt senki nem szólhat meg.

Mindenesetre fiatal vagy. Valamit tanulnod kellene meló mellett/után (nem feltétlenül szellemit) és az lenne a kilépő.

2022. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

Ha van barátnőd, és kitart melletted, akkor csak ez a lényeg 🙂. Az írásod alapján sem olyannak tűnsz, mint az átlag segédmunkások, és írod is, hogy te nem úgy viselkedsz, mint ők, úgyhogy ez tök jó. Majd biztos lesz jobb állásod is, de jelentkezgess folyamatosan.

Az előző munkahelyed, munkaköröd milyen volt, mit dolgoztál?

2022. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tűzoltó voltam.
2022. jún. 9. 22:12
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen teljesen máshogy viselkedem mint ők... Minden nőnek oda szólogatnak, fütyülgetnek, ami engem zavar és az ő viselkedésük miatt engem is ugyan úgy lenéznek. Miért kell ennyire primitívnek lenni?
2022. jún. 9. 22:23
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyetemre szerettem volna menni levelezőre ELTE, Pázmány vagy NKE, de úgy döntöttem hogy hagyom a francba az egészet mert ha nem vesznek fel államira, akkor ebből a pénzből én nem fogom tudni fizetni.
2022. jún. 9. 22:25
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Megélhetés szempontjából rossz szakmát választottál. Ha csak 23 éves vagy akkor sokáig nem bírtad lehet nem neked való, bár sokan biztos kényszerből csinálják a tűzoltóskodást is, ahogy te is a segédmelót.


Keresned kéne valamit amit szívesen/szívesebben csinálsz. Valami jobb szakmát. Nem kell fősulira menni. Esetleg elmehetsz segédmelósnak egy szaki mellé, pl ács mellé, és kitanulhatod a szakmát.


Nálunk amikor a gázkazánt szerelték, volt a szaki mellett segédmelós srác. Kuli melót tolta, de igyekezett tanulni. Ez is egy irány lehet.


Azt ne várd feltétlenül, hogy a jobb munka jó lesz.

Én fejlesztő vagyok és nem keresek annyira szarul meg home office, stb, de ettől függetlenül sokszor rabszolgának érzem magamat. Sokszor olyat csinálok amit szeretek, meg érdekel, de ettől még ugyanúgy egy rabszolga vagyok. Ebből nem könnyű kitörni, illetve el kell választani a magánélettől kicsit.


Arra akartam utalni ezzel, hogy ne a tökéletes melót keressed, csak olyat amit nem undorral csinálsz. Az már extra ha magánéletedben is hasznosíthatod meg érdekel.

2022. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!