Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van két fiú az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van két fiú az egyik nagydumás, menőgyerek, a másik komoly, szolidabb típus akkor miért az előbbit válasszak szinte mindig?

Figyelt kérdés
Utána meg miért sírnak hogy csak kihasználja, megcsalja, stb?
2022. jún. 10. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Kinézet alapján történik meg a döntés.
2022. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert a nagydumás közeledik a lányokhoz, a komoly meg csak messziről nézi.
2022. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Lehet a nagydumás lemerte szólítani a nőt, míg a másik csak csendesen figyeli őket
2022. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
A kommunikácio beszelgetes minimum alap, de mindenhez.
2022. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Mert a lányok inkább egy "lehet hogy rossz lesz később, de jelenleg izgalmasabb, határozottabb fiút" választanak a "biztosan unalmas helyett"
2022. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Nő vagyok, leírom az én tapasztalatom.


Sok évvel ezelőtt neten ismerkedtem, két srác volt, aki komolyabban érdekelt. Az egyikük egy szótlan, de nagyon rendes srác volt, a másik egy nagydumás, szintén rendes. Mindkét sráccal randiztam, de csak sétáltunk/beszélgettünk. Szándékosan ugyanolyan programot csináltam velük, hogy lássam a különbséget. Azért választottam végül a nagydumást, mert nem unatkoztam mellette, nagyokat nevettünk, mindketten szarkasztikus humorral vagyunk megáldva, így remekül telt a randi. A másik srác is aranyos volt, jól elbeszélgettünk, de igazából az egész randi alatt olyan érzésem volt, hogy unatkozom. Ezt meg is mondtam neki, amin sajnos eléggé megsértődött.


A másik, nagydumás sráccal végül szerencsére nagyon jól alakult a kapcsolatunk, 7 éve élünk együtt és nagyon szeretjük egymást, a mai napig nagyon jól érezzük magunkat egymással.


Nem minden nagydumás srác csalfa, mint ahogy nem minden csendes srác rendes 🙂

2022. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Van aki csak addig csöndes amíg nem ismer meg, utána meg az asztalon is megcsinál vagy ha kell egy parkban.. nem kell a csöndeseket egyből elítélni.
2022. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Elhiszem, de randi alapján dönti el az ember, hogy akar-e folytatást vagy sem, ha valakivel nem érzed igazán jól magad, miért mennél második randira?
2022. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7 ha egy férfi valoban férfi az megcsillan elso alkalommal is
2022. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha a szolid valami szociális fóbiás, kommunikálni nem tudó kis görcs, akibe hálni jár a lélek és úgy kell kicsalogatni a szobájából, szerintem nincs abban semmi meglepő, hogy nem akar vele senki sem kínlódni. Számomra az ismerkedés mindig egyfajta szórakozás volt, mikor szingli voltam. Az ember mikor szórakozik, az utolsó dolog amit szeretne csinálni, a kínlódás. Az a fajta, amikor hiába mosolyogsz a másikra, nem mosolyog vissza, hiába hozol fel egy témát, nem reagál rá, hiába kérdezed, harapófogóval kell kirángatni belőle egy félmondatot is és nem látszik rajta a lelkesedés halvány szikrája sem. Én sosem akartam kínlódni, ezek az emberek egy randi után mehettek, amerre akartak. A párom inkább szerény, intelligens ember, de kifejezetten szeret mesélni, ha látja, hogy kíváncsiak rá és gondolkodás nélkül benne van minden baromságban. Szeret poénkodni és nevet a poénjaimon. Nekem erre van szükségem, nem egy kaktuszra. De a szerény emberek többsége ilyen bocs, hogy élek típus aki valamiért nem képes lazítani sem rendesen és egy önfeledt kacajt nem hallani tőle. Ha te nem adsz, hogy várod, hogy más adjon magából?
2022. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!