Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokat jobban szeretnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat jobban szeretnek a párjuk, mint engem?

Figyelt kérdés

Vannak párok akik a közös képeikhez szép idézetek írnak oda, meg odaírják, hogy életem szerelme, mindenem, nagyon szeretlek stb.

Nekem a párom ezt csak privátban írja nekem, de nyilvánosan nem. Mondjuk azt sosem mondta nekem, hogy az élete szerelme vagyok.


2022. jún. 11. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a te párod a normális. Ezt nem a külvilág felé kell mutogatni.

És még az élete szerelme dologban is igaza van. Nem pesszimizmus, de nem valószínű, hogy együtt fogtok megöregedni. Akkor hívja minden aktuális párját élete szerelmének?

Szerintem jó, hogy két lábbal jár a földön, és szeret téged, de nem mond olyat, ami úgysem igaz.

2022. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg a boldogtalan kapcsolat, többek között ezért is kellene újratervezni a párkapcsolati piacot.
2022. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként jól vagy? Esetleg nem a tini kategóriába akartál írni?

Felnőtt emberek ilyesmit nem csinálnak, és az a legalja, ha ezzel üzengetnek nyilvánosan.

2022. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd már meg hogy ezek közül az #örökkéegyütt Facebook-párokból hányan lesznek együtt x év múlva. A 80 százalékuk szétmegy az tuti, akkor meg minek állandóan a közösségi médiában promózni magukat? Egy kirakat szar az egész semmi több. Párod nyilván úgy van vele hogy ami kettőtök között történik az kettőtökre tartozik nem a nyilvánosságra és teljesen jó is ez így.
2022. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 October15 ***** válasza:

Ez nem a szeretet "mennyiségének" kérdése, hanem azé hogy demonstrálni akarod-e a komplett FB előtt, hogy te meeeeeeeeeeennyire nagyon boldog vagy. :D [Akkor is ha amúgy nem az tök m1.] Lehet én vagyok a cinikus g*ci [sőt igazából ez egészen biztos], de az is tuti, hogy nem a FB posztoláson múlik a szerelem. :D


Vagy ha igen akkor kezdheted ellenőrízni, hogy kinek a képeit like-olja mert azokkal meg nyilván megcsal. :D

2022. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En megtaláltam azt az egyetlent akinek nincs faceprofilja es el.is itéli ezt a rendszert. És FB nélkul szeret engem.
2022. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha te ebben méred a szeretetet...


Mi azért nem írunk ilyeneket a párommal mindenki előtt, mert szerintünk ez az online egymás szájában levés rohadt cringe.


Lehet ám egymást szeretni az ismerősök előtt úgy is, hogy nem kurvára égő és teátrális. 😂

2022. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez amúgy amikor valakik így "annyira meg kell mutassuk a világnak, hogy mekkora a love" csöpögnek online közösségi oldalon az egyszerűen szörnyűséges. Egy párkapcsolatban lévő érzelmi kötelék nem olyan dolog amit "mutogatni" kellene. Hanem teljesen privát kötelék két ember között.
2022. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3 hete volt az esküvőnk, alig posztolunk, akkor sem egymás felé csöpögős üzeneteket.


Aki ismerősöm feszt a facén nyáladzik meg de szeretlek forever és kicsimmel ketten itthon (40 évesen ilyen posztok...) ott egyik is megcsalja a másikat, másik is átveri az egyiket, úgy beszélnek egymással mint a kutyával. Szóval ebből kár kiindulni. Inkább fordított arányosság van a nyáladzás és a nagy-nagy szerelem közt.

2022. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!