Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ember hogy talál olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember hogy talál olyan párt, aki úgy néz ki, mintha az ikertestvére lenne? Ez nem bizonyítja hogy előre el van rendezve hogy ki kivel legyen?

Figyelt kérdés

Van nagyon sok példa a celebek között is.

Pl palvin barbi es a pasija

Gisele bundchen es a férje

Adriana lima es az új pasija

Vagy Justin bieber es a felesege

Van egy nagyon szerencsés blogger Amerikában, aki total véletlenül találta meg a férjét és olyan mintha a testvére lenne, azóta van 4 gyerekük es semmi probléma köztük

Csak par példa akiket meg lehet nézni, de hétköznapi párok között is sok az ilyen

Nem elég hogy pont találsz valakit, aki olyan mintha az ikred, vagy a testvéred lenne, de még pont együtt is akartok lenni.

Ez nem olyan mintha az eleve szerencsés emberek sorsa az lenne hogy megtalálják a tökéletes part?

Régóta gondolkodom hogy ez hogy nem tűnik fel másoknak…

Én még soha nem talakoztam olyannal aki tetszene es eleve szerencselten a sorsom, mert depressziós vagyok, szóval szerintem az ilyen dolgok eleve el vannak rendeltetve…


2022. jún. 11. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Bennem is egy rakat hasonloság van a parjaimmal. Mindenkiben van vmi kulsőre is ami bennem.

Valakinek a szája ugyanolyan mint az enyém, van akinek az alkata, van akivel egyforma a szemünk stb

2022. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Karla Homolka és Paul Bernardo? Igaz ők jellemre passzoltak össze.
2022. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem akiket írtál, nem az első párjuk, és lehet, hogy nem is az utolsó. Az meg, hogy élete során előfordul, hogy hasonlít a párja rá, az lehet véletlen, főleg, ha szépek. Velem például még nem fordult elő, mert én ronda vagyok és a helyes pasikat szeretem🤷🏼‍♀️
2022. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkodtam, de szerintem inkább az van hogy idővel az egyik fél hasonlítani kezd a másikra.

A másik, hogy van egy netes oldal, hogy a világ valamelyik részén van egy hasonmása az embernek, és azt találja meg e honlap. Tehát így nézve lehet benne valami a kérdésedben. Azonban:

Ha ez az eredeti kérdésedben megfogalmazott kérdés fennállna, akkor a további kérdés az lehetne, hogy akkor mégis miért nem tudnak egymással mit kezdeni, és 1-3 év múlva mégis szétmennek?

2022. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Ez érdekes. Amikor az első alberletunket néztük a párommal, minket is testvéreknek hittek, pedig külsőre egyáltalán nem hasonlítunk. Viszont a személyiségünk olyan szinten megegyezik, ami gondolom,már a kisugarzasban is észrevehető.


23N 24F

2022. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

"... azóta van 4 gyerekük es semmi probléma köztük"

Fogalmad sincs arról, mi zajlik a színfalak mögött. A celebek nyilván nem teregetik ki az összes problémájukat ország-világnak. Naaaaaaagyon ritka az a kapcsolat, ahol tényleg mindenben egyeznek a felek. Elvileg nem is működőképes a dolog sokáig.

A legharmonikusabb párok akiket ismerek és bele is látok az életükbe, különböznek. Nem radikálisan, nyilván megvan a közös pont és az összhang, de pont úgy különböznek, hogy kiegészítsék, ellensúlyozzák egymást.

2022. jún. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez nagyon érdekes téma. Már én is megfigyeltem és néha elgondolkozom ezen.

De nem minden esetben kell külső hasonlóság egy örök, boldog párkapcsolathoz, hiszen ellenpéldát is láttam bőven, mikor külsőre abszolut össze nem illő emberek élik le együtt boldogan az életüket. A külső egyezés vagy csupán egy plusz, vagy lehet esetleg valamiféle misztikus oka is (ki tudja, lehet előző életükben testvérek voltak). És az is megfigyelhető, hogy külsőleg hasonló emberek mindig mutatnak belső hasonlatosságokat is, ami ugye eleve jó kezdet lehet egy kapcsolatnak.

Nekem volt egy távoli, nagy szerelmem.Semmi nem indokolná a hasonlóságot, de van bőven. Arcra eléggé hasonlóak vagyunk és felfedeztem, hogy még a három aprócska anyajegy is pont ugyan azon a részén van az arcunknak, mintha egymás tükörképe lenne. Mikor találkoztunk, sokszor megállapítottuk, hogy olyan, mintha ezer éve ismernénk egymást.

2022. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem értem, miért lettem ennyire lepontozva, valaki esetleg leírná?
2022. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!