Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a szexhiany jele lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szexhiany jele lenne vagy mi? Ferfiak!

Figyelt kérdés

4 eve vagyunk egyutt es van egy kozel 2 eves kozos gyerekunk.

Ma elmentunk haverhoz lazitani kicsit, aminek az lett a vege hogy en es a gyermek apja kulon jottunk haza max fel oras kulonbseggek ugyanis itt hagyott 2 kerulettel odebb semmi penzel es igazolvany nelkul(ezek nala voltak)

Bebaszott es kitalalta hogy en Szolnokra mentem le es ez nem 30perc volt hanem 3 ora... Elhordott mindennek,a gyereket is hogy o egy fattyu es nincs apja. Termeszetesen nem maradtunk ott, eljottunk.

Tegnap volt ott egy ismerosunk aki mondta,hogy Szolnokon el a baratnoje.. Ebbol ma a gyerek apja osszerakta, hogy en Szolnokon voltam dugni a gyerekkel egyutt es hogy menjek ahoz aki lecopatott..

Holott bkvval nem olyan egyszeru hozzank hazajutni. Ugy kertem meg egy faszit, hogy segitsen legyen kedves a hevre fel-es ha ugy adodik lerakni a babakocsit mert egyedul nem bírom.

Masfel hete nem szexeltunk mert hajnal 2ig kepes volt a gepet nyomni de engem megdugni nem, mert nem szoltam neki hogy alszik a gyerek.. 2szer estenkent odamentem hozza meg egyutt mentunk ki bagozni de az a baja, hogy nem kaptam be neki mert azt erti... Az celzasokat nem.

Magatol nem kozeledett mar egy ideje es most en vagyok a vilag krvaja...

Ezt a fajta gyokerseget valoban okozhatja a szex hianya vagy ez a valodi enje?

Felhivtam azt is akinel voltunk, o azt mondta hogy egyutt elmentunk aztan a gyerek apja visszament vergodni hogy en milyen vagyok.. Ebbol en annyit érzékeltem hogy jottunk behisztizett valamin es lelepett de berlettel elobb hazaert mint en a gyerekkel kerulovelmm Msg hivott ia hogy mi az igazolvany szamom mert megveszi nekem is a berletet.. a kovetkezo hivasban meg hordott ismet mindennek hogy en baszni vagyok es verebnek nezem.


2022. jún. 11. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az a gyanúm, hogy van nekki valakije. Ez valahogy tipikus viselkedés ilyenkor, hogy a másikra vetiti ki a bűnét.
2022. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne hogy nincs senkije. Tenyleg. Egesz biztos senkije nincs.

Mikor ott voltunk nekemvagott egy szeket hogy ne kamuzzak en baszni voltam.. plusz miattam torte ossze a telefonjat. Eldobta azt a tokot amit nevnaojata csinaltattam neki, a gyerekunk kepe van rajta.. total kifordult magabol. Most meg gondolom alussza az igazak almat

2022. jún. 11. 23:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem vennék arra mérget, hogy nincs senkije, vagy ha tényleg nincs MÉG, akkor is kikacsingat, pl bejön neki egy kolléganő. Ezt tapasztalatból írom, hogy pont ilyen viselkedés után derült ki, hogy a vádló a hunyó, és csak okot keresett egy esetleges szakításra, vagy magát nyutatná azzal, hogy a másik biztosan sáros.
2022. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szakmunkas, kifejezetten ferfiakkal dolgozik egyutt, a telefonjan sosincs felreertheto uzenet vagy ketes hivas. Meg a frankot megmondva nem igen allna le vele akarmilyen no,sot kb semmilyen amugy is masfele mint a tipikus ferfiak...
2022. jún. 12. 00:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán atomreszegre itta magát és előjött belőle az agresszív fax.Normalis ember részegen se dobalozik székkel,meg főleg úgy hogy ott a gyerek.Ketlem hogy szexhiany, simán egyszerű mint a faék
2022. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Már meg sem kérdezem, hogy ez volt a legjobb az összes közül és hogy biztos ennek akartál gyereket szülni?! Átlag proli melős akinek az IQ-ja szobahőmérsékletű és most agresszívra itta magát.

Gratulálok a párválasztáshoz, én csak a gyereket sajnálom.

2022. jún. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Jóeséllyel te leszel a következő gyerekes társkereső nő aki csak azért nem szimpatikus és nem írnak rá, mert már gyereke van.
2022. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Mathus ***** válasza:
58%
a kérdésre: ez egy bántalmazó kapcsolat, tipikusan az, a férjed meg egy bántalmazó. nem tudok erre mit mondani, komoly impulzuskontroll problémái vannak, és azt sem gondolom, hogy ez volt az első ilyen. nem értem, hogy mi alapján választ valaki egy ilyen embert, úgy, hogy szűk másfél év után még gyerekük is lesz? milyen értékközösség hív életre egy ilyen kapcsolatot? mi az ami jó egy ilyen emberben?
2022. jún. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezert nem kell 2 eves kapcsolatba gyereket pottyantani.
2022. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Hát azt mindjárt gondoltam, hogy szakmunkás. Felét sem értem ennek, amit összehordasz itt, se eleje, se veleje. Döbbenetes, hogy milyen primitív emberek vannak. Ha nem írtad volna, hogy dolgozik, azt gondolnám, cigányok vagytok. Eszetlen ringyó, a gyerek kellett egy alkoholista gyökérrel. Most viseld a következményeit.Csak az a baj, hogy a gyerek is viseli, ő is ugyanilyen selejt lesz.
2022. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!