Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy férfi ilyet kérdez tőlem / mond nekem?

Figyelt kérdés

Egyszer csak hirtelen kedves velem, sms-t ír párszor, de mindezt semlegesen nem mond mást.

Aztán egyszer kibukik egy családtag halála miatt és mond nekem, hogy nagyon magányos, senkije nincs, barátnője sem. És megkérdezi, nekem van-e komoly kapcsolatom.


Én ezt egyértelmű vallomásnak tekintettem, hiba volt? Mert akkor azt mondtam van párom, most meg már tagad mindent. Ki érti ezt?


Már nincs párom és akarom őt, próbálkozzak nála?


2010. szept. 19. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nyugodtan :)
2010. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze. Veszíteni valód nincs, ha tényleg nincs párod!
2010. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg volt is barátod vagy csak hazudtál neki? Amúgy meg szerintem nem kell mindig mindet vallomásnak venni. Ez lehetett azért, mert tényleg akkor komolyan maga alatt volt és egy kis női törődésre vágyott. Ezt most úgy értem, hogy együttérzésre.
2010. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem szórakoztam vele, őszinte voltam, elmondtam, mert volt párom több éve.


Hát, elég rossz vícc, ha ilyet kérdez anélkül, hogy oka lenne. Én teljesen beleéltem magam, azóta elhagytam a párom és állandóan rá gondolok, mert azt hittem, érzett valamit és talán még tudna érezni irántam.


De akkor ezekszerint, tévedtem.

2010. szept. 19. 15:14
 5/14 anonim ***** válasza:
akár, csak okosan
2010. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
utcsó vagyok. ugyértem h akár meg is probálhatod. simán lehet h akart vmit de az is előfordulhat h a többieknek van igaza. majd rájössz akkor. :D
2010. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Figyelj! Azóta elutasító, nem akar velem kommunikálni sem. Nekem egyértelműen lejött, hogy azóta, hogy megtudta, párom volt. De hazudnom kellett volna, könyörgöm, őszinte voltam vele. Tiszta hülye... :(:(:((:
2010. szept. 19. 15:21
 8/14 anonim ***** válasza:
ha meg hülye akkor meg szard le. találsz biztos jobbat. ha ő nem kommunikál akkor nem csak h hülye még paraszt is. de amugy tudja h már nincs pasid?
2010. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Oké, lehet amiatt, de akkor se nekem egy nőnek kellett volna. SZERINTEM. :(


Előtte kedves volt, úgy éreztem közeledik hozám. Ami hirtelen jött, mert előtte nem volt ilyen velem.


Valahányszor megkérdeztem, miért akkor? Nme adott választ, mintha meg sem kérdeztem volna. Egyszer írta azt, hogy túlragozom a dolgot. :S

Akkor miért nem mondja azt: soha nem akart semmit, akkor megérteném. :(:(:(:(:(:(:(


Jah, és nem rég beajánlott egy nőnél valami melóra. Megadta a számom a nevem. A nő meg felhívott rá hivatkozva, azt hittem elejtem a telót. Erre írtam neki egy sms-t, ő meg felhívott.Nem volt mogorva ezuttal .:) Csak dadogott, hebegett össze vissza, hogy nem ő volt stb. A nő egyértelműen közölte, hogy ő volt. És tudom ,hogy igaz.

2010. szept. 19. 15:26
 10/14 anonim ***** válasza:
az a kemény. hát nézd. igazábol ne is nagyon várd h megmondja a szemedbe a dolgokat. ez ilyen ffi tulajdonság. ha nem jött össze akkor inkább probálja elfelejteni a dolgokat. de mondom. sztem hagyd a francba.
2010. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!