Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan itt aki már hamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt aki már hamarabb ismerte a párját mint mielőtt összejöttek ?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit furán hangzik a kérdés de nem tudom jobban megfogalmazni.

Azért kérdezem mert van egy fiú akit már 3 éve ismerek és tetszik is, én anyuval Pesten lakom de minden szünetben ki megyek apuhoz Manchesterbe. Ott lettek barátaim akikkel eljártunk és ott találkoztam vele.

Ennek már három éve lassan, most úgy néz ki hogy lessz valami.

De félek mert kicsit cikinek érzem most, mert eddig ő szinte nem is tudott rólam. (Nemrég kezdtünk el beszélgetni)

Olyan mintha kukkoló lennék vagy én nem is tudom.

Bocsi hogy ilyen szarul mondtam el de tényleg nem tudom jobban! Azért remelem kicsit érthető volt



2022. jún. 13. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy előbb ismertem, mielőtt összejöttem volna vele.

Fura is lenne fordítva :)))))

2022. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális körülmények között ez így megy.
2022. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó csak úgy érzem mintha egy kicsit túl toltam volna mert követtem őt a másik instámmal az oldalát, likeoltam a képeit meg minden de akkor megnyugodtam.
2022. jún. 13. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

3. Húha.. spionkodsz? :d


De örülök, hogy te legalább nyugodt vagy. Más redflag, esetleg?

2022. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most komolyan ki az aki nem nézi annak az oldalát aki tetszik neki? Ez nem redflag szerintem
2022. jún. 13. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Vicc volt :PP
2022. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éve közeli barátok voltunk a férjemmel, mikor összejöttünk.
2022. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik valaki, természetesen rákeresek a közösségi médián, interneten, ez teljesen normális dolog. Volt már, hogy így jöttem rá, hogy az adott pasi egy szemétláda, így gyorsan el is engedtem.


Szerintem ha a srác megtudná hogy te is utánanéztél a neten, ő sem lepődne meg különösebben.

2022. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a válaszokat!!
2022. jún. 13. 20:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!