Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezzel utasítom el a srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezzel utasítom el a srácot nagyon gáz? Vagy szokatlan indok ez?

Figyelt kérdés
De ez az igazság. Fitnessben odajött hozzám. Tetszik is nekem, viszont írt jön a de. Nem akarok itt ismerkedni, mert ha nem úgy alakul, el kell innen egyikünknek menni. Ezért nem ismerkedem ott. Mert végre találtam egy jó helyet, ahova szeretek is járni.

2022. jún. 14. 15:57
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*itt
2022. jún. 14. 15:58
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Majd kikerülutek egymást, nem akkora mutatvány
2022. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg jól alakul akkor nem kell mennie senkinek sehová. De egyébként akkor sem kell ha nem jól alakul. Vagy benne van a terem szabályzatában? Számomra nagyon gáz és rettenetes látnom azt, hogy tetszik valakinek a másik és még akkor sem ad esélyt maguknak, mert mi van ha rosszul alakul.
2022. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Mert egyébként egy ilyen gagyi szöveggel elutasítani valakit és utána összefutni a teremben az nem gáz?
2022. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
De ha tetszik? És nem sikerül? Nem edzhettek többet egy teremben? Mert...?
2022. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ezek általában nem hosszú kapcsolatok.... Én legalábbis kevés hosszútávú kapcsolatot láttam ott szárba szökkeni. Futó románcot sokkal többet.
2022. jún. 14. 16:11
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Szuper, ideológia legyártva, magadnak már megmagyaráztad, nem is kell több.

Amit írtál az egy elég nagy általánosítás és két emberen múlik, de te tudod.

2022. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném utána látni... 😃 Kínos. Én inkább kukázom ezt a dolgot. Máshol is tudok ismerkedni..Van ezer más hely. De egyébként is szerintem már tökre nem menő edzőteremben ismerkedni. Zaklatasnak minősül. Edzeni járok, nem pasizni.
2022. jún. 14. 16:16
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha meg másik terembe menne akkor meg azon menne a hiszti, hogy biztos csajozik. Így legalább szem előtt lenne.
2022. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Tudjuk, az utcán meg azért nem jó, mert sietsz valahová meg amúgy is felszínes dolog. A szórakozóhely azért nem jó, mert oda bulizni mész. A munkahely azért nem, mert kollégák vagytok. A netes meg azért nem, mert az a nyomiknak van kitalálva. Megsúgom, hogy párt nem úgy kell választani, hogy mennyire menő volt a megismerkedés.
2022. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!