Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkalmaznom kellene a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmaznom kellene a srácot?

Figyelt kérdés

Bonyolult kérdés, nem is biztos, hogy ez a megfelelő kategória.

Szóval 20 évvel ezelőtt az akkori barátnőm megcsalt és elhagyott egy másik srácért. 9évig voltunk együtt, ő volt az első szerelmem, és nagyon megviselt a szakítás. Elengedtem magam, lezüllöttem, napi 5-6liter sört ittam és a munkám is elveszítettem, mert egyszerűen nem mentem be dolgozni, vagy ha igen akkor is ittasan. Ez kb fél évig tartott, az utolsó hónapban már kenyérre sem volt pénzem, végül összeszedtem magam és a munkába menekültem. 5 éven át havi 300órákat dolgoztam, talpra álltam és végül nyitottam egy saját autószerelő műhelyt.

A volt barátnőm már a szakítást követő évben férjhez ment és gyereket szült, a srác most 19éves.

Épp meg van hirdetve egy inas állás, és ez a gyerek hívott fel a munka iránt. Kb 2 percig beszéltünk telefonon, és nekem csak a végére esett le, hogy kivel is beszélek. Végül annyiban maradtunk, hogy holnap eljön a műhelybe, és a többit megbeszéljük személyesen. Nem tudom, hogy tudja-e, hogy ki vagyok, de gyanítom, hogy nem.

Az az igazság, hogy két évtized után sem tettem túl magam a szakításon komoly kapcsolatom azóta sem volt, és évente 2-3 alkalommal vele álmodom. Most, hogy beszéltem a sráccal ismét rossz hangulatom van, és attól tartok, hogy nem esne jól a jövőben, ha a srácot minden nap itt kellene kerülgessem a műhelyben.

Persze a gyerek nem tehet semmiről, talán azt sem tudja ki vagyok és igazságtalan lenne, ha emiatt nem adok neki egy esélyt.



2022. jún. 15. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2022. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell olyan embert alkalmaznod, aki miatt barmifele ellenerzesed van. A barmifelebe ez is beletartozik.
2022. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem, csak fájdalmat okoznál magadnak.
2022. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd fel.


Nem ér egy mentális összeomlást.


A gyerek majd talál másik helyet magának.

2022. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Talán terápiás célból felvehetnéd...

Egyszerűen nem normális dolog, hogy egy húsz évvel ezelőtti szakítás így beletenyereljen az életedbe. Az, hogy a volt nőd nélküled csinált egy életet végig, az azt jelenti, hogy nem te voltál a megfelelő ember. Ezt tessék feldolgozni, a saját életedet teszed tönkre, ha ezt nem tudod elengedni!

2022. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a baj de én nem venném fel.Saját magamat szenvedtetném vele.Tényleg nem ér annyit hogy visszaessél abba az állapotba amiből már egyszer nagynehezen kimásztál.Majd talál másik melóhelyet magának.
2022. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!