Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen diétát alkalmazzak? Or...

Milyen diétát alkalmazzak? Orvosom szerint nagyon szigorú diétát kell alkalmaznom, női problémáim miatt amiről nem szivesen beszélek remélem megértitek.

Figyelt kérdés
Tudom hogy ennyi idő alatt nem lehet fogyni, nem is azt kell csak hogy le menjen pár kg, akkor is ha csak víz. Kérlek irjatok tippeket amit alkalmazhatok, hogy jobb legyen az eredményem.
2021. szept. 29. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szigorú diéta kell, akkor ahhoz nyilván az orvos adott tanácsot. Ha nem, akkor fordulj szakemberhez. Szigorú diétához nem a neten gyűjtünk információt.
2021. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mién diéta? Fogyókúra? Valami mentes? A kérdésed értelmezhetetlen így. Menj dietetikushoz
2021. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Orvos ilyet nem mond, hogy alkalmazz diétát anélkül, hogy megmondaná, hogy milyet. Úgy mégis hogy kéne tanácsot adni, ha nem tudjuk, milyen betegségre. Női bajokra nem a fogyókúra a gyógymód. Gombás fertőzésre (mért kéne azt egy anonim oldalon eltitkolni?) létezik candida diéta, de az állítólag tudománytalan. [link]
2021. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Mivel nem írtad, MILYEN diéta kell - fogás, valami élelmiszermentesség vagy mi -, ezért senki nem tud tippeket adni.

2. Mivel azt sem írtad, MI A BAJOD - ez a neten nem kell, hogy gond legyen, úgysem tudja senki, ki vagy - , ezért még kevésbé lehet bármit is mondani.

3. SZIGORÚ diétát csak szakemberrel szabad összeállíttatni, különben súlyos következményei lesznek.

2021. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy anonim oldal,senki nem tudja ki vagy kerdezo, nyugodtan irhatnal reszleteket.

Igy tanacsot se lehet adni, ha nem tudjuk, mi van, milyen dietat kell tartanod, milyen eredmenynek kene jobbnak lennie, stb stb.

Persze nyilvan nem vagyunk orvosok, de biztosan elnek meg emberek rajtad kivul hasonlo problemaval, talan kaphatnal is hasznos infot.

2021. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly túlsúlyod van, akkor 1-2kg fogyástól nem változik semmi. Írj részleteket, hogy segíthessünk.
2021. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát az hogy szigorú az nekünk kevés információ. Ha leírod mik a diéta feltételei akkor tudunk ötletelni.

Vagy ahogy írják szakemberhez kell fordulni, mert ötletem ezer van de ha oka van akkor az én ötleteim kevesek...

2021. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A doki nem mondott konkrétat, a szigorú diétát nem így mondta. Csak én tettem hozzá, mindenkinek az egészsége a legfontosabb. Le kell adjak pár kilót hogy teherbe essek, és hogy egészséges legyen. Kérlek segítsetek nekem
2021. szept. 29. 17:29
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

csak hogy le menjen pár kg, akkor is ha csak víz


Ez nem lesz elég.

2021. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legalább írd le, hogy hány kg vagy, és milyen magas. Endokrinológiai kivizsgálásod volt? Rendben van a pajzsmirigyed, nem vagy IR-es?
2021. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!