Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha a barátnőm több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátnőm több hónap együttlét után most lepődött meg, hogy 5-6 évvel idősebb vagyok, mint amennyinek ő gondolt? Ilyen előfordulhat ez nem derül ki sokáig?

Figyelt kérdés

Ő 22 és azt mondta engem is 22-23-nak gondolt. 28 vagyok. Fiatalnak nézek ki, jól tartom magam, sportolok, egészségesen élek, kisfiús arcom is van. A kor így pontosan sosem került szóba köztünk, bár én tudtam ő hány éves, mert ő csúszás nélkül harmadéves egyetemista (akik a 21-22 évesek szoktak lenni). Ha beszéltünk néha koros dolgokról akkor se így, pl. ő mondta hogy az ő testvére négy évvel idősebb, én annyit mondtam az én húgom két évvel fiatalabb nálam. Bár azt mondta utólag már érti miért tűntem érettebbnek a(z általa hitt) koromnál, vagy miért vannak sokan egyaránt 20 éves, de pl. bőven 30-35 éves ismerőseim is, vagy miért van olyan sok sztorim az életből.


Nálatok történt valaha, hogy a másik kora nem derült ki egyből vagy hamar?


2022. jún. 15. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyjából a megismerkedés 2. Percében megtudjuk
2022. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Fiatalnak nézek ki, jól tartom magam, sportolok, egészségesen élek, kisfiús arcom is van.


😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Nem 60 vagy, azért még jó, hogy nem vagy aszott.

Amúgy meg jobb is ha a pasi kicsit idősebb.

2022. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt nem is kérdezett rá? LoL!4!
2022. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Több hónap után tudta meg hány éves vagy? Ez komoly? Ilyesmi 1-2 nap, vagy inkább ora alatt ki szokott derülni...
2022. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, a korunk normális esetben az első fél órában kiderül.... nem hónapok múlva.😮
2022. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk nàlam ez elsö kérdések közt van alap dolog mint az hogy hol lakik ...stb
2022. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Loool ez egy gyönyörű kamu kérdés 🤣
2022. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu? Rendszeresen ilyen 21-23 évesnek néznek most is 28 éves létemre.


Küldök neked képet magamról privát üzenetben, mert a hitetlenségednél kevés rosszabb dolog van a világon.

2022. jún. 26. 09:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem az a része a kamu hanem az hogy együtt vagy valakivel fél éve , és azt sem tudja mennyi idős vagy ,és meglepődik hogy jajj te 5 évvel idősebb vagy.. 🤣🤣🤣 (köszönöm képet nem kérek)
2022. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Abból gondolhatta esetleg, hogy én is alapszakos egyetemista vagyok, mert 25 évesen mentem egyetemre. Most 28 évesen is 22 év körüli iskolatársaim vannak, a külsőmmel pedig nem igazán tűnök ki, mert nem látszok öregnek.
2022. jún. 26. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!