Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha zavar hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zavar hogy nem tudom irányítani, van ertelme tovabb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az zavar, hogy azt akarom hogy azt csinalja amit en mondok es nem akarja. Csunya ezt leirni de azt akarom hogy kis kedves legyen mindig es nem tudom azza tenni mert eleg hatarozott.
2022. jún. 15. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nincs, de senki nem fogja azt csinálni, amit te mondasz, sőt épp eszű ember ilyesmire nem is vágyik.
2022. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

1, nincs


2, te beteg vagy

2022. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 October15 ***** válasza:
93%
Mondjuk a "kis kedves legyen" nem éppen a "csinálás" kategória, most vagy ilyen a személyisége vagy nem. Még ha szubmisszív személyiség is lenne abból sem következik, hogy "kis kedves" szóval ja lehet nem ártana olyanokkal ismerkedned aki legalább kb. emlékeztet arra amit szeretnél. Na meg ha valaki önként és dalolva máshoz hajlítja a személyiségét [vagy akár csak a tetteit] az azért nem kicsit problémás, ezt elvárni meg fuhuuuuuuu.
2022. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Te ne párkapcsolatot keress, hanem egy jó pszichológust. Ennyire toxikus embert komolyan…
2022. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!