Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exekből lehetnek barátok? 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exekből lehetnek barátok? 1 hete lett vége egy egy hetes "kapcsolatomnak ", azt mondta hogy legyünk barátok. Menjünk el ide oda. Szerintetek jó ötlet? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Ti hogy hívjátok azt ami 1-2 hétig vagy 1-2 hónapig tart? Kapcsolat? Ha nem csak szex volt,néha elmentünk ide oda. Pl sétàlni.Kapcsolat? Vagy nem? Mert ha utána valakivel randizok, gondoltam megemlítem. Mert előtte egy hosszú kapcsolat, házasság volt. Előtte meg nagyon régen 15 éve pár randi .
2022. jún. 16. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyén függő , van aki örül neki és támogatjàk egymást , van aki nem tudja elfogadni , van aki kezelni nem tudja
2022. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
5 éve vagyunk jó barátok exemmel. Azóta neki már rég van vőlegénye, nekem is volt közben barátnőm... nem arról van szó, hogy barátság közben egymásért epekedtünk volna. :)
2022. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Részemről kizárt a barátság azzal, akivel egyszer több volt. Olyan, mint a halott rokonod hamvait az asztal közepén tartani vagy kitömetni az elpusztult kutyád: bizarr és aki meglátja, nem akar majd kezdeni egy ilyen emberrel.
2022. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Lehetnek. Szerintem hülyeség, de van akiknél működik, ami sok dologtól függ.


1-2 hetes együttlét az maximum kavarás, nem több. 1-2 hónap sem kapcsolat, de legalább valamivel komolyabb. Arra pl. azt mondanám, hogy rövid ismerkedés.

2022. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

10 éve vagyunk jó haverok az exemmel. Direkt nem írom hogy barátok, mert annyi távolságot azért tartunk hogy nem igazán szoktunk lelkizni (bár én senkivel nem szoktam különösebben), anno 1 évig voltunk együtt.

Van akinek működik, van akinek nem.

2022. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"1 hete lett vége egy egy hetes "kapcsolatomnak"


Modern kapcsolatok...

2022. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtök sem kezdett kötődni, lehet belőle barátság simán.
2022. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
persze, csodás ötlet. Menjél vele ide-oda, ahelyett, hogy új lehetőségek után néznél
2022. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Randiztatok, szexeltetek. Nem volt a másikban annyi,hogy mindketten akarjátok, így inkább külön folytatjátok.

Hogyha ebbe belemész akkor dugipajti lesz akinek nincsenek kötelezettségei,csupán barátok vagytok akik néha szexelnek.

Faramuci helyzet. Ha ebbe belemész nehéz lesz olyat találni aki ezt elfogadja..

2022. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azért nem lett folytatása mert többször is csúnyákat mondott nekem. Sokszor volt kedves, szinte mindig. Pl. Kitalálta hogy menjünk el Balatonra 2en. Meg moziba stb.Látszott rajta hogy komolyan gondolja együtt,ő is akarta, én is, jó volt vele,de ezeket a beszólásokat nem tudom megbocsátani, így folytatni. De valamennyire én is ragaszkodok meg hozzá, jó volt vele . De így kapcsolat nem lenne jó sajnos. Nem azt írtam hogy fogok vele szexelni.
2022. jún. 16. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!