Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha minden nap akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha minden nap akarok randizni es rosszul esik hogy nem hiv minden nap?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Baj
Nyomulos
Nem baj
Ha mindketten ra erunk miert ne?
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem baj, hogy te akarsz, semmi baj veled. De vele sincs, mert nem mindennap akarja.
2022. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De miert nem hiv minden nap ha ra er?
2022. jún. 16. 22:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hívod te akkor?
2022. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő a férfi
2022. jún. 16. 22:49
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

#2 egy csomó fajta ok lehet ezt nem lehet így kitalálni. az, hogy ráér pl jelentheti azt, hogy nem dolgozik, de attól még lehet egy csomó apró feladata, ami kell az élet működetéséhez. de az is lehet, hogy mondjuk olvasni akar, vagy egyéb dolgot ami így privát fontos neki. de az is lehet, hogy egyszerűen kevesebb igénye van találkozásra olyan típus. vannak emberek akik pl házasság után sem költöznek össze (ok ez nagyon ritka, csak mondom, hogy minden ember más).

meg egy olyasmik is lehetnek amik nekem eszembe sem jutnak.

2022. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Ő a férfi...🤣🤣🤣 ez milyen maradi már. Amúgy meg még is mi a fenének kéne feszt minden nap randizni? Szerinted ki bírja ezt anyagilag? Keressél magadnak egy papucsot aki pénzeli feszt a hülyeségeidet oszt mehetsz "randizni" 😂
2022. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Hamar meg lehet unni a kullancs partnert, aki levegővételt, magánszférát sem akar hagyni az embernek.

Minél jobban nyomulsz, minél inkább a nyakában lihegsz, annál inkább menekül.

Neked nincs magánéleted, nincs dolgod magad körül?! Könyv, család, barátok, tanulás, munka?!

2022. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat elején nem kell minden nap találkozni, hagyni kell a másiknak egy kis teret. Engem nő létemre zavart volna, ha minden nap hívogat.
2022. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő (férfi vagyok) illetlen nyomulásnak vélné, ha a férfi naponta hívogatná, főleg a kapcsolat elején.
2022. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Eddig ha valakit igazán érdekeltem, annak nem x naponta jutottam eszébe és hívott fel, mert jaj még csak ismerkedünk. Az igyekezett minél több időt velem tölteni.

Aki heti 1 randira beiktatott, közben néha 2 sor messenger, az olyan is volt és semmi nem is lett belőle. Mert nem érdekli.

2022. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!