Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam el vagy hallgassak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el vagy hallgassak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, akinek a testvéreivel egyforma szakmában dolgozunk.

Ismerkedtünk randiztunk, flörtöltünk, közlei intim helyzetbe kerültünk, de nem feküdtünk le egymással. Hogy miért?! Én sem tudom a választ """"""


Nagyon jó volt és szép volt minden, de az ágyik mégse jutottunk el, mondtam ennek a fiúnak nagyon -jó volt, nagyon szép volt minden, és kívánom őt a csókjától egyből benedvesedtem. Írtam neki ,hogy legyünk együtt nagyon kívánom őt stb, de ez valami késleltetésbe ment àt, hogy most ez meg ez közbe jött.... aztán sosem feküdtünk le egymással..... 2 hónap után megmondtam neki , hogy unom , és hogy nem bírok magammal csináljon valamit velem nem tette. ....

Akart engem.... (Úgy gondolom tökéletessé akarta tenne az első együtt létet, ő az apja házában élet, mert az anyukája meghalt, oda nem akart vinni azt gondolom, a saját házat pedig kiadta albérletete.... Hotelbe pedig nem akart vinni.... mert azt mondta ha hotelbe vinne olyan lennék mint egy riban* ő pedig nem akar riba*ként kezelni.....

mindegy a sze* az nem történet meg , mert ő 36 éves férfi létére úgy kezdett viselkedni mint egy 20 éves szűz pasi, nekem pedig azt mondta gyerekes viselkedésem.....

Mondtam ennek a férfinak nem vagyok csúnya ha akarok találok magmank f*szt, de én őt akarom.....

Az volt a választ ha nem tisztelem őt, és nincs türelmem nő létemre hagyjam őt, mert ő elfoglat ember kb 3 hónapig tartott ez ismerkedés.

Mindig kerestem, bemnetem hozzá az irodába azt mondta megfullad már tőlem és egy kis időt akar, ő akkor sze*el, amikor ő akar, és ennek nincs még itt ideje, nem akar semmit elrontani...

Tudom, hogy oda lent nincs semmi gond vele, és aminek állnia kell, az áll, a méretettel sincs gond... mert mint mondtam elég intim közelségbe kerültünk már legalább háromszor, csak nem tette be, mert olyan helyen voltunk, ahol nem tudunk csinálni ......

Én úgy gondolom venni akart egy egy jó kerületben magának egy lakást, és azt új bútorokkal berendezni ehhez pedig időre volt szüksége...

Mindegy én ki készültem, hogy nem volt velem, nem feküdt le velem, vagy hogy legalább a kocsijában nem döntetlent meg pasi létére. Ez a férfi pedig ki készült tőlem, hogy nem hagytam békén őt. ...

Elküldött, hogy keressek magamnak mást férfit, ha ilyen türelmetlen vagyok én nem bírok várni a szexel.

És most jön tiszta víz a pohárban, miután elküldött bosszúból nagyon szépen rendbe tettem magam, munka ügyben be mentem az unokaöccséhez, megbeszéltük a munkát, de a valódi célom az volt, hogy az unkaöccse randira hívjon.

És így is lett egy hét nem telt el, és az unokaöccse randira hívott.

A beszélgetést, hogy az unkaöccse randira hívott átlüldtem neki, és számon kértem, hogy tesztel e engem, hogy az unkaöccse engem randira hív. A válasz az volt, ő miért beszélne egy lányról, az unkaöccsével, és miért pont rólam beszélni. Az unkaöccsének megírtam nem megyek el randizni vele, mert van már egy férfit akit nagyon szeretek, és ezt a beszélgetést átlüldtem a srácnak, azt mondta nem érdekli mit csinálok, az én életem azt csinálok, amit akarok.

De tudom, hogy legmélyén fájt neki, hogy az unkaöccse randira hívott, hiszen így tudja, hogy az unkaöccse szívesen járna velem.

Ennyi volt a valós bosszúskodásom.



A való életben, és minden napi életben az unkaöccse cégéhez mentem mindig munka ügyben, de nem azért, hogy én ott férfiak fejét csavarjam el. Ez körülbelül 1 évet ölel fel, az unkaöccse, amikor engem randira hívott már abban az időben a barátnője terhes volt 3 hónapos, és végül feleségül vette ezt a lányt. 1,5 év múlva ennek a srácnak az apja szerelmes lett belém, és én sem vagyok közömbös vele, nagyon tiszlettudó, voltunk vacsorázni, stb én vagyok számára az igazi nő.

A gond az, hogy még nagyon az elején vagyunk és jobb lenne ha tőlem tudná meg, hogy korábban az édes testvérével, hogyan voltam.

Félek ha elmondtam nem fog szeretni tovább , de nem hallgathatom el sem, mert idővel talán a testvétől fogja megtudni....

Jobb ha tőlem tudja meg.

Tudom, hogy nagyon szappanoperás az egész, de néha szappanoperáknak is van valós alapja.

Ez egy család apa és fiúnak is ugyanazz a nő tetszik.

Én pedig az igazság, hogy még mindig halálosan 1,5 év elteltével is szerelmes vagyok abba férfiba, aki csúnyán elküldött, hogy keressek mát. Ha megfogja tudni, hogy most a testvérével ismermedek, azt fogja gondolni, hogy bosszúból csábítottam el a testvérét pedig nem, így hozta az élet.

Nem kitalált történet, valós az egész

És hiába fogjátok írni, hogy hagyjam ezt a családot nem fogom hagyni, nem fog menni. Nem fogok , nem tudok mással ismerkedni, azonos a szakma, mindenki ugyanabban a kerületben dolgozik, és azonos helyre járunk szórakozni.

Sok minden azonos, a felfogás a hobbi, munka stb...

Ezért történtek így a dolgok, mert az ember mindig hasonlóan párt választ magának, mint amilyen ő saját maga.

Kilátástalan vagyok.

Tegnap hajnalban felhívtam , azt a férfit akibe szerelmes vagyok kamerán, azt mondta barátnője van.

Mondtam neki, hogy van egy közeli ismerőse, aki szerelmes belém, és ugyanabban a kerületben dolgozik mint mi .

Kérdezte hogy ki, mondtam neki nem akarok nevet mondani , de ha ő akarna enegem, akkor képes lennék hagyni ezt az ismerkedést miatta, mert még ezzel az emberrel nem kerültem olyan intim kapcsolata mint ő vele régen. És ha akar engem idővel mondja meg, mert nem leszek akkor ezzel a személlyel és hagyom őt.

Kérdezte kicsoda mondtam, ha akar enegem valóban elfogom mondani.

Videón beszélgettünk láttam az arcán, hogy szomorú volt, és el volt gondolkodtava... mondtam hogy egy rokon, de nem unkaöccs.

Biztosan sejti, hogy valamelyik testvére lehet az.....

A kérdés az volt, hogy amiót ő vele intim kapcsolatba kerültem sze*eltem, mondtam neki, hogy, nem senkivel lassan 1,5 éve nem szexeltem senkivel és azt mondta hazudok neki nem vagyok őszinte és rám nyomta a telefont....

Pedi igen egy, nőnek fontos az érzelem és én azzal csinálom akit szeretek és 1,5 évig még nem volt olyan férfi akit szerettem


2022. jún. 17. 12:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%

didnt read lol


Mit szeretnél kérdezni?


Látatlanban hallgass, mert túl sokat beszélsz

2022. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Gyorsan írtam bocsi a sok helyesírási hibáért
2022. jún. 17. 12:19
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nőként szégyellem magam azért, ahogy te viselkedsz. Játszmázol, manipulálod a férfiakat és közben még úgy is viselkedsz, mint egy rb@nc. Ne haragudj, de nagyon gáz, amit csinálsz.
2022. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Rib@@@cn nem voltam 1,5 éve senkivel.
2022. jún. 17. 12:30
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

#1 összefoglalom. Már kiírt egy csomó hasonló kérdést.

A kérdező mindenáron meg akarta magát d.gatni egy pasival, aki viszont nem akarta, elhajtotta. De a kérdező ráakaszkodott és zaklatta, végül elkezdett ismerkedni a pasi 20 évvel idősebb bátyjával bosszúb, de azt mondta a pasinak, hogy ha végre megfektetné, akkor dobná a tesót.

A kérdés az, hogy a bátynak elmondja-e, hogy csókolózott az öccsével.

2022. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az egésznek nincs értelme, még csak nem is érdekel ez a testvér, ha a bátyját hívogatod ilyenekkel, akit szerelmednek nevezel.

Nincs neked valami mentális problémád?

2022. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de Isten ments az ilyen nőtől.
2022. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én se dugnék meg egy ilyen színvonalú nőt.
2022. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2022. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Röviden összefoglalom a kérdésed lényegét: hűtlen vagy és a puncid vezérel.
2022. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!