Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyám legjobb barátnőjének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám legjobb barátnőjének a férje megcsókolt. Mit csináljak? Hallgassak róla, vagy mondjam el valakinek?

Figyelt kérdés

Gyerekkori barátság, de a mai napig családilag összejárunk elég gyakran. Mindigis úgy tűnt, hogy teljesen rendben van a házasságuk, meg ők voltak a szememben az a tipikus boldog család, amiről az ember álmodik.

4 gyerekük van, a legnagyobb 7 éves, a középső 3 és a két kicsi télen született (őket már nem tervezték). De még így is boldognak tűntek, nem látszott, hogy bármi gond lenne.


Viszont tegnap voltam egy szórakozóhelyen a barátnőimmel, és belefutottam anya barátnőjének a férjébe. Mondta, hogy a legjobb barátjának szülinapja és elszabadultak az éjszakába, meg hogy menjek oda, igyak valamit vele, stb. Jóban vagyunk, szóval ez akkor nem is volt kellemetlen. Aztán kimentünk cigizni és elkezdte mondani, hogy neki ezek a bulik hogy hiányoznak, mert ez azért mégsem egy hétvégi kertiparty és hogy neki egy évben egy, maximum kettő ilyen jut, meg hogy tele van pénzzel, a világ legjobb helyeire utazhatna, de a felesége nem akar a kicsikkel elindulni, meg ott is ugyanúgy a gyereksírást hallgathatná. Próbáltam mondani neki, hogy azért az ő életére is sokan irigykednek, meg lesz még elég idejük utazni, ha a gyerekek nagyobbak majd, stb. Utána ittunk még párat és én elhagytam a barátnőimet, hányingerem is volt bent a melegben, a sok ember között és mondtam, hogy szerintem indulok haza. Kijött velem és megcsókolt, csak úgy hirtelen... Én pedig lefagytam, hirtelen azt sem tudtam, mi van. Utána leállítottam, hogy ezt inkább ne, nem lesz jó vége, de ő azzal jött, hogy senki nem tudná meg, és hogy mennyire kíván. Ott hagytam azzal, hogy ezt most inkább felejtsük el... De nem tudom. Mármint, ha soha többet nem látnám, valószínűleg sikerülne. Viszont így, hogy anya a feleségével napi kapcsolatban van, folyton segít neki a picik körül, én is gyakran vagyok náluk, nem megy.


Borzasztóan bűntudatom van, pedig más nem történt a csókon kívül.

Gondolkoztam, hogy elmondom anyának. De félek, hogy ő meg elmondaná a feleségnek, és akkor úgy jönne ki, mintha én teljesen benne lettem volna, vagy nem tudom. De ha meg egyenesen hozzá megyek, akkor tönkretehetem a házasságukat. Mégis együtt vannak több, mint 10 éve és van négy közös gyerekük.


Én 19 éves vagyok, sosem voltam még ilyen kelletmetlen szituban.


2018. ápr. 28. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha jó a kapcsolatod anyukáddal, akkor ezt így, ahogyan ide leírtad, mindenképpen mondd el neki.
2018. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Mondd el neki, ha veled ezt tette valószínűleg mással is voltak "ügyei".

Kérd ki édesanyád tanácsát, lehet ő jobban bele lát a házasságukba.

2018. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Jaj! Először is: emiatt ne hibáztasd magad, erről nem te tehetsz!

A pasinak tipikus kapuzárási pánikja van... És nem hinném, hogy te vagy az egyetlen, akivel ezt megtette! Vagy ha még nem, akkor ezután fogja...

Hát, jó nagy bajban a házasságuk az biztos, de z nem miattad van! Ezt nekik kell megoldani!


Szerintem, ha jó a kapcsolatod az anyukáddal, akkor mondd el neki, hogy mi történt... Az semmi jóra sem vezet, ha folyamtos kapcsolatban vagytok, te pedig kínosan érzed magad. Úgyis feltűnő lesz, ha nem mész át többet hozzájuk. Nem a te felelősséged az ő házas életük.

Másik verzió, ha a pasival beszéled meg a történteket, számon kéred, hogy ez mégis mi volt. És megállapodtok, hogy ez egy végzetes tévedés volt az ő részéről és SOHA nem tesz ilyet még egyszer! Bár, ha ilyen disznó, nem tudom mennyit lehet adni a szavára... Az is lehet, hogy az alkohol hozta ki belőle ezt az egészet.

2018. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

a kedves feleségnek tedd meg azt a szívességet, hogy felnyitod a szemét, és elmondod mekkora gerinctelen pöccsel él együtt, aki alig nagykorú lánykákra nyomul.


tedd meg, mert ha elhallgatod, akkor leszel bűnrészes.


te semmi rosszat nem tettél, vállald, ami történt.


kihasznált, rád mászott.


és ne hidd, hogy az ilyen nem csalja meg a feleségét, vagy hogy nem fog újra bepróbálkozni.


még azt is kinézem belőle, hogy ha legközelebb is nemet mondasz nrki, beárul a feleségének, mintha te kezdtél volna i eredtileg is vele.


és akkor hogyan bizonyítod, hogy ez a csók nem a te kezdeményezésedre csattant el?


a legjobb őszintének lenni.


és ne anyádnak mondd el először, mert le akar majd beszélni, hogy borítsd a bilit.


19 éves felnőtt vagy, ezt intézd te a feleséggel.


mutasd meg neki ezt a gyakori-s kiírást, hogy igazold a sztoridat.

2018. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is a nejének kéne elmondanod.

És hagyjuk már, hogy te tennéd tönkre ezzel a házasságukat, egy ilyenért nem kár, és a piára se fogjuk.

Én is szoktam inni, mégsem kezdek ki senkivel.

2018. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Micsoda undorító önző embereke vagytok !

El ne mondjad már ! Most inkább tönkreteszed a család életét? Valószínűleg mással is megtette, majd más lebuktatja, ne te tedd meg. Még a végén úgy lesz színezve a történet, hogy még te csábítottad el, így szokott ez menni. Aki körül szorul hurok, mindent megtesz, ezzel a családok közötti barátságnak is vége lenne. Őszintén mondom, szerintem felejtsd el, mindenki jobban járna. Te vagy a fiatal, bűnbakot csinálna belőled.

2018. ápr. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Csak a ffi - val beszéld meg a dolgot. Sok volt a pia. Nem kell tönkretenni egy családot! Ha esetleg máskor is előfordulna, akkor szólj másnak, addig ne.
2018. ápr. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Bence_ ***** válasza:

"Borzasztóan bűntudatom van"

Neked, miért?

Te csókoltad meg, akartad, jólesett?

Mivel a picik miatt hulla fáradt mind kettő így szerintem nincs energiájuk egymásra. Akárhogy is döntesz ez az Ő kapcsolatuk, ez a pasi felelőssége.

Belülről bomlik ez a kapcsolat.

Ha rendben lennének akkor a férfi mesélné el a feleségének.

2018. ápr. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"El ne mondjad már ! Most inkább tönkreteszed a család életét?"


idióta!!!


miért a 19 éves kérdezőre tolod át a történtek teljes felelősségét? miért ő lenne a rossz,. ha őszintén elmondaná, mi történt?

miért kéne neki erről hallgatnia, ezt magában tarttania?

ez felért egy zaklatással, nem kívánt módon közeledett hozzá a faszi.


a kérdezőnek nem kell őt fedeznie, nem kell őt felmentenie.


ő nem csinált semmi rosszat.


de ha eről hallgat, ha eltitkolja, akkor viszont ő is sáros lesz.


a legjobb dolog őszintének lenni.


és a szart véded ezt a családi életet?


miféle élet ez, egy kirakat, ahol ez megtörténhet.


a kérdezőnek nem dolga ezt a családot egybetartania vagy felelősséget vállalniia ezért a családért.


ez a faszi dolga lenne, ő fogadott hűséget, amit aznap éjjel megszegett.


kérdező, légy erős, legyen tartásod, és MONDD EL.


a helyedben meghívnám anyámat és a faszi feleségét egy kávéra, üljetek le hárman, és momndd el, mutasd meg neki az itt kiírt kérdésedet, mutasd meg az én válaszaimat is.


tisztázd meg.


hogy mi lesz utána, az nem a te dolgod, nem a te felelősséged.

2018. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a ffi - val beszéld meg a dolgot. Sok volt a pia. Nem kell tönkretenni egy családot!"


NE FOGD A PIÁRA, MERT EZZEL FELMENTED A TETTEI SÚLYA ALÓL.

mások is isznak, és em csalják meg az asszonyt, a sók is megcsalás.

nem kell felmenteni a pasit, vállalja a tettei mistt a felelősséget!


kérdező, beszélj, beszélj, beszélj.

2018. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!