Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne olyan 32-43 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne olyan 32-43 közötti férfi, aki belemenne egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Évek óta (5) szeretnék elfelejteni egy férfit, de sehogy sem tudom. Kínomban már új kapcsolatokkal is próbálkoztam, hátha így sikerül továbblépni. de mindig bűntudatom volt. Ti. bármennyire is kedveltem a másikat/tetszett az illető, elsősorban mindig azt a bizonyos valakit igyekeztem elfelejteni. Ez a helyzet engem nagyon frusztrált és hazugságnak éreztem, mert lényegében az is volt. Épp ezért 1-2 hónapnál tovább sosem bírtam ezt a szituációt és szakítottam.


Arra gondoltam, hogy lehet úgy működőképes(ebb) lehetne a dolog, ha már rögtön az elején elmondanám egy esetleges következő jelöltnek, hogy először a segítségét szeretném kérni a felejtésben, és hogy addig amíg ez nem történt meg, addig egy kis időt és türelmet kérek.

Tényleg szeretnék tovább lépni a dolgon és nyitni mások felé, de nem tudom mi tévő legyek.

Egyáltalán, van olyan férfi, aki bele menne egy ilyen helyzetbe?


Velem egyébként szerintem nincs nagy gond. Kb emberként nézek ki, van állásom, egy csomó hobbim, baráti társaságom, sportolok, olvasok, állatok szeretem, széles érdeklődési köröm is van.

32,l.



2022. jún. 18. 14:49
1 2
 1/16 Hellmano ***** válasza:
84%
Persze ilyen kiírás után, majd jól kihasználnak és szexkapcsolatot akarnak majd és hitegetnek, hogy persze hogy jó ez stb.
2022. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit jelent a "segítségét szeretném kérni"!


Ha azt, hogy mindennap hallgathatnám, hogy milyen csodálatos volt az exed, és nincs hozzáfogható férfi, azt nem vállalnám.


De ha arról lenne szó, hogy eljárjunk közösen programokra, strandolni, stb., aztán majd meglátjuk mi lesz belőle, azt miért ne.


A lényeg, hogy velem foglalkozz, ne az exeddel.

2022. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
31%
Orvos am màr làtott?
2022. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Igaz én pasi vagyok, de nekem volt egy ilyen kapcsolatom. Már az elején megmondtam, hogy én most csak barátság extrákkal akarok. A csaj volt, hogy rákérdezett, hogy lehet-e több, de mondtam, hogy nem. Végül jött neki más. De addig nagyon jól el voltunk. Én újra férfinak éreztem magam és most már kész vagyok egy új kapcsolatra.

Viszont nálam nem tartott ez ilyen sokáig 5 évig, még egy évig sem.


Ha nálad ez már 5 éve fennáll, akkor ott komoly gondok vannak a háttérben. Menj keress fel vagy egy párkapcsolati tanácsadót, vagy egy szexuál pszichológust. Mert az nem normális, hogyha 5 év alatt nem tudsz elgyászolni egy kapcsolatot. Ráadásul a nőknek ehhez kevesebb időre van szükségük, mint a férfiaknak.


Egyébként biztos, hogy sok pasi benne lenne egy ilyenben, viszont ott lehet, hogy nem is lesz több.

2022. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, akit 5 év alatt se tudtam elfelejteni. Nekem az lett a megoldás, hogy teljesen megváltoztattam az életem. Külföldre mentem dolgozni. Minden új volt. Ott sikerült elfelejtenem.

N

2022. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szexkapcsolat nem érdekel. Ahhoz túl konzi vagyok + szerintem a nyomoromat sem oldaná meg.


És nem, nem voltunk soha együtt. Néha úgy tűnt, hogy lehet lesz belőle vmi, de aztán mindig meggondolta magát és az utolsó pill-ban ghostingolt. :-)

2022. jún. 18. 16:05
 7/16 Mathus ***** válasza:
100%
#3: vagy egy középkorú meleg írta ki a kérdésnek álcázott privátgyűjtést (egy, a huszas évei végén járó lány nem így ír, ráadásul az idősebb nők többsége sem), vagy a "csúnyanős" kérdés egyik alváltozata vmelyik inceltől.
2022. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Lehet hogy te is úgy jártál mint az egyszeri....

Olyan kapcsolatod volt az exeddel amit azért nem tudsz elfelejteni mert ahogy az incelek szokták volt mondani, "szinted feletti volt az illető". Én nem hiszek a szó szerinti szintekben, de van olyan hogy kifogsz egy olyan partnert aki számodra nagyon sok mindenben "szint felettinek" számít (pl: intelligencia, iskolázottság, kinézet, belső tulajdonságok, világnézet, szexualitás, pénzkultúra, EQ stb).

Még ha szakításra kerül is a sor, akkor is lehetséges hogy önkénytelenül hozzá hasonlítasz minden utána következőt. És ha az utána következő férfiak nem tudják megugrani a lécet (nincs két egyforma ember), akkor bajban vagy.

Az sem mindegy hogy miért szakítottál azzal akit nem tudsz elfelejteni?

Van amikor a beteljesületlen dolgok tartanak fogva, vagy az hogy nem volt megcsalás vagy veszekedés, csak valamiért el kellett válni egymástól (költözés egyetem/munka miatt).

Azt kellene megvizsgálnod, hogy miért vagy beleragadva 5 éve ugyanabba a helyzetbe. Miért nem tudod elengedni azt a pasit? Miért hasonlítasz hozzá mindenkit?

Próbáltad már kielemezni magadban, hogy mi hiányzik más férfiakból ami az előzőben megvolt? Vagy a régi csak túl van idealizálva?

2022. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.

Mire megírtam a válaszomat akkor láttam, hogy nem is voltatok együtt.

Akkor rád a be nem teljesült szerelem idealizált képe hat! Te azon kattogsz, hogy nem teljesült be azzal akivel akartad. Mi lett volna ha beteljesül? :)

Szerintem pszichológussal beszéld át akkor, hogy mit lehet tenni ilyen esetben.

2022. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Erre nincs más megoldás, csak az, ha nyitott vagy új kapcsolatokra és ismerkedsz. Jó pár "Nagy Ő"-vel a hátam mögött azt tudom mondani, hogy mindig van jobb, csak adni kell esélyt az újaknak.
2022. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!