Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb fiú, aki tetszik, azoknak a szőke (modellalkatú) lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Szinte egytől egyig ez derül ki...miért pont az ilyenek tetszenek?vagy a legtöbb fiúnak csak simán tetszenek a szőke modellalkatú lányok?

Szerintetek milyen személyiséggel rendelkeznek az ilyen fiúk?Nem tudom mi vonzz bennük?!


2010. szept. 19. 19:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

OFF: "A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem ettől is telesírhatja a párnáját,ha túlérzékeny típus.:) Minek ezt a módszert alkalmazod,ha nem baj,hogy megkérdezem?"


Most mondjam neki, hogy ronda vagy? Attól, hogy nem tetszik még nem akarom megsérteni, ráadásul a nők bosszúja elég kegyetlen tud lenni.

2010. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Kamuuu ***** válasza:
Figyelj a legtöbb fiú úgy van a szőke nagy mellű modellekkel hogy húú de k*rvára megb*sznám de amúgy kapcsolatba nem lépnék vele csak 1 éjszakás kaland mert arra valók kb persze itt is van kivétel és amilyen te (gondolom vagy) rendes normális csaj kapcsolatra jók és külső alapján nehéz meg ítélni az ilyet először meg kell ismerni őket lehet hogy akik neked tetszenek azok "bunkók" szóval megcsalnának ha összejönnél velük inkább keress magadnak 1 rendes megértő pasit ameddig nem találsz és ne foglalkozz az ilyenekkel :)
2010. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jönnek be a szőke nők, én a sötétbarnákat szeretem.
2010. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert szőke modellalkatú szeretnél lenni?
2010. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én a feketéket szeretem... Akkor most nem jövök be neked?
2010. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Modell alkat + igényesség, nálam ennyi a kulcs...
2010. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!