Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy nem mertem megszólítani egy lányt gimiben és most már férjhez ment?

Figyelt kérdés
Szóval már bánom, hogy nem mentem oda hozzá.
2022. jún. 18. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy lett volna bármi esélyed?
2022. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Ezen mit kell feldolgozni? Iskolában 100 ilyen van, már rég eszedbe sem kellene jutnia. Férjhez ment na és!

Mit csináltál az azóta eltelt években?

2022. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy ilyen az élet. Lesz majd másik lány, akibe szerelmes leszel. :)

Nekem tavaly volt a 20 éves osztálytalálkozóm. Találkoztam azzal a lánnyal, akibe nagyon szerelmes voltam... bár igaz, én legutolsó iskolai napon bevallottam neki, de semmi esélyem nem volt. Vajon ha előbb lépek, lett volna esélyem? Sokáig azt hittem, igen. Most már úgy látom, kevésbé valószínű. És látva az életét, ezt nem is bánom. Teljesen más életsílust él, mint én, és nem hiszem, hogy boldog, és eredményes kapcsolat lett volna a miénk.

Kicsit azért elábrándoztam, hogy milyen lett volna vele... de a valóság az, hogy nem vagyunk, és nem is voltunk együtt, mindketten éljük a saját életünket. Ez van. Kedves emlék, de már semmi több. Éld te is a saját életedet, és ne rágódj folyton a múlt döntésein!

2022. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Én is igy vagyok.
2022. jún. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Mit kell ezen feldolgozni? A tini szerelmek egyébként is igen ritkán vezetnek házassághoz.
2022. jún. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdj el élni, és ismerkedj. Volt rá pár éved, hogy megszólíts valaki mást.
2022. jún. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon durva ha egy ilyen gimis eseten rágódsz
2022. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mikor van olyan, hogy valakinek nincs esélye egy lánynál?
2022. jún. 19. 10:03
 9/13 anonim ***** válasza:
7 : én egy csomó ilyenről hallottam már. Azért, mert a kamaszszerelem sokkal lángolóbb, mint a felnőttkori. SOkan nem tudják elfelejteni.
2022. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Chrisopher, ha egyetemi eset lenne, nem lenne durva ? Vagy miért hangsúlyozod ki, h gimis eset ?
2022. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!