Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak miért tanácsolják mindig azt, hogy minden lehető csajt meg kell dugni?

Figyelt kérdés

Többször fordult már elő velem ilyesmi, hogy amikor idősebb férfiakkal kerültem egy társaságba, néhány pohár után a szexre került a szó és mindig az volt a konkluzió, hogy orrba-szájba kell dugni minden lányt, aki engedi.

Egyszer mikor nyári szüneten haverokkal kirándultunk odajött pár idősebb, pocakos férfi és kérdezte, hogy nincsenek velünk lányok. Mondtuk most csak így jöttünk kirándulni. Erre kezdték, de azért remélik kikeféltük magunkat a nyáron meg hogy oda kell menni a csajokhoz, lehúzni a bugyijukat és jó keményen megdugni őket, mert mindegyik azt akarja. Gondoltam oké, de mi van, ha valaki hosszabb távon is gondolkodik és komoly kapcsolatot szeretne vagy éppen nem csak ekörül forog minden gondolata.



2022. jún. 21. 22:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%

Talán nekik nem jutott ki annyi, nem szereztek meg mindenkit akit akartak. :)



22/L

2022. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer élünk filozófia!
2022. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%
Ez tipikus olyan elszólás, mint a "Soha ne házasodj meg!". Több idősebb házas embertől vagy volt házastól hallottam.
2022. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
74%

Mert érzelmi intelligencia nélküli ösztönlények.

Én is már középkorú vagyok, de mégsem mondom ezt.

2022. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%
Mert rájuk már senki sem kíváncsi
2022. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%
Mert azt hiszik, így menőbbnek tűnnek, hogy sok nőjük volt, pedig nem.
2022. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%
Egyrészt mert amikor ők voltak fiatalok, ez nem volt trendi és most pótolnák be. Másrészt idősebb paliknak ritkábban és nehezebben jön össze nő
2022. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
24%

7-es: Szegénykém...hidd azt...

"Egyrészt mert amikor ők voltak fiatalok, ez nem volt trendi és most pótolnák be." - abban az időben sokkal bevállalósabbak, bulizósabbak voltak a fiatalok!!! Nem voltak ennyire prűdek mint ma!

A hippik, a beat nemzedék tobzódott a szexben!

Make not War - szeretkezz, ne háborúzz - és így is éltek!

Az idős csávók nagyon is jól tudják, hogy mit, miért mondanak.

2022. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
91%
Beszélő Jukak 🤦 És ezek óbégatnak itt hogy a gonosz csedekkel vagyunk az ilyen kedvesrendesfiúcskák helyett :D komolyan szánalmas 🤡
2022. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%
Ösztönlények... mármint a bácsikák, igaz?
2022. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!