Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es, 50-es nőként összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es, 50-es nőként összejönnél egy átlagos körülmények között élő, értelmes, nem lepukkant 50-es biztonság őrrel?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
50-es nőként örülj ha hívnak randira.
2022. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Egy 50-es nő már hajléktalanokkal is összejönne.
2022. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

44 éves nő vagyok és sajnálom, de nem.


Azt tapasztaltam (igen, férfiaknák is, nemcsak nőknél!), hogy aki mismásol az objektív adataival is (ötvenes meg ilyenek… nos nagyon nem mindegy, hogy 51 vagy 59… és előszeretettel az 59 promózza magát “friss 50-es”-nek :D )- az másban sem feltétlenül egyenes, őszinte (ld. családi állapot, magasság és ennél cifrábbak is…)


44 éves nőként nekem max. 55 éves korig OK egy férfi, nem ilyen “ötvenvalamennyi, jajj nem számít a kor”.


A biztonsági őr munkáról: ha valaki pl megváltozott munkaképességű vagy egy aktívabb nyugdíjas, akkor még talán érthető lehet… de én nem szeretnék nyugdíjassal ismerkedni.

A másik szempontom pedig az attól való félelmem, hogy kulturálisan, szellemileg, értékrendben nem illenék össze azzal az “ötvenessel”, akinek a munka is “jóó van az úgy”, miközben én tanulok, jobb helyre váltottam pár hónapja és egy teljesen új területbe tanultam bele.

Eszembe nem jut a “már csak 10-20 évet kell kibírni” attitűd. Ennél szellemileg is aktívabb vagyok és hiszem azt, hogy ez hatással van az életem minden más területére és aktivitására.


…arról már ne is beszéljünk, hogy 24-72 órás beosztások vannak, ha jól tudom, alvás meg netflixezés sok helyen… cserébe viszont fekete foglalkoztatás és társai. Nem nagyon vagyok meggyőződve, hogy akinek ez egészségesen, aktív munkavállalóként kielégítő, az egyáltalán gondolna a nyugdíjas éveire vagy legalább nyomokban hasonló lenne pl a pénzügyi kultúránk is.


Nem, nem vagyok aranyásó, de meg kell élni valamiből, sőt abból a jövőnkről, egészségünkről is gondoskodni szükséges. Ha az élet úgy hozza, a társaméról is, mert egy párkapcsolat erről (is kellene), hogy szóljon.

Bocsánat a nyers szavakért és bizonyára van sok üdítő kivétel akkor is, ha én még nem tapasztaltam: de nem vennék a nyakamba egy lusta, öngondoskodni, tanulni, fejlődni nem akaró, napról napra élő középkorú embert (akinek ugye a korát sem tudjuk pontosan :D )


…és nem, nem kell a korom miatt hajléktalanokra fanyalodnom, ahogy nagyon sok kortársamnak sem.

Ha valaki tisztában van a korával, akkor abban semmi szégyen nincs és összehasonlítani sem a 20, de nem is a 60 évesekkel kell engem sem.

Nem vágyom 30 éves “bikára”, de azért a 10+ éves motiválatlan, tanulatlanabb réteg sem a célcsoportom.


Milyen szerencse, hogy nemcsak ilyen emberek vannak egyetlen korosztályban sem!

2022. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Phfejjjjjj pont egy csövi szakma mint a biztiőr?

Na azok se keresnek sokat, abból nem fogsz menni nyaralni.

2022. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Pont a munkahelyemen látok olyan 50-es nőket, hogy még nőként is forgatom a fejem, hogy szeretnék így kinézni majd ennyi idősen. :D a legtöbb alsó hangon egy 10-est simán letagadhatna. Én sportolok, nem vagyok túlsúlyos sem, de némelyikkel még testet is cserélnék. :D


Egyébként bírom az általánosításokat, sok lepukkant 50-es van, de sok lepukkant 20 éves is.

2022. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%

#5 hasonlíts már össze egy lepukkadt 20-ast egy lepukkadt 50-essel

ennyire nem kell felülni a netes hazugságoknak meg a dejólnézelkidrágám-nak, a 20-as és az 50-es egyszerűen nem egy liga.

2022. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Biztonsági őrrel igen, 50-essel nem.
2022. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Édesanyám, 50 éves, egyedül maradt edesapam halála után.

esküszöm tobb udvarloja van, mint nekem 22 évesen! És nem csóró lúzer pasik

2022. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Összejönnék, ha szimpi lenne és nem lenne párom.
2022. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért ne

Mi akadálya van?

Te diplomás vagy ő nem?

2022. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!