Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es, foglalt férfiak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es, foglalt férfiak is megnézik a csinos nőket, ha pl farmershort van rajtuk testhezálló pólóval? Ha igen meddig mennek el, mint a nők, fantáziálnak róla vagy megnézik és annyi?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés. Mit szeretnél tudni?
2022. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés maximálisan reprezentálja az egyik felhasználó rèteget🙄
2022. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

48 éves faszingerként egyre lanyhább érdeklődéssel, kedves kérdező.

Sajnos ez ilyen.

2022. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1-es: csak annyit, hogy ha beszélgetés közben nem látok egyértelmű pillantást, az azért van, mert oda sem néz és totálisan hidegen hagyom vagy azért, mert ilyen kulturáltan csinálja.


3-as, szomorúan hallom. Azért egy 48 éves férfi még tud tök fiatalos, férfias lenni.

2022. jún. 25. 11:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már nem nézegetem őket, rossz a szemem (is)
2022. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy feszes ruha vsn rajtad, még nem jössz be mindenkinek.. Főleg annak nem, akinek a felesége tetszik külsőre is szerelmes pl.

45 éves a párom, ha lát is jó csajt mindig mondja , hogy hol van rz hozzám kepest.. Ennyi.. Nem fogja legeltetni a szemét, ki nem szarja le. Rá néz és ennyi

2022. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hozzateszem nem minden 40es 40es novel van együtt. Én huszon éves vagyok, a felesege és a 2 éves gyerejenek az anyja. Szex minden napos és szuper, ahogy minden más is. Szóval nem mind örül ha láthat végre egy kis picsat, van akinek ez nem újdonság.
2022. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 40-es foglalt faszik megnéznek minden nőt, egy a lényeg, hogy ne az asszony legyen. Így aztán felesleges is velük házasodni.
2022. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Persze, megnézem, átvillan az agyamon úgy 15 másodpercig hogy rommá dugnám, meg hogy milyen jól néz ki. Szerintem ez természetes. Az a baj, hogy huszonévesként a fiatal és csinos lányok látványa természetes volt, de ma már tudom hogy az az a korszak, ahol minden de minden lehetőséget ki kell(ett) használni. Egy 20 éves lány a maga természetességében is gyönyörű, főleg összehasonlítva egy 40-50 éves nővel. Persze a mai 20 évesek is ugyanúgy fognak kinézni 30 év múlva. Piszkosul gyorsan elillan az a 20 év, és sajnos sosem akkor értékeli az ember azt ami a kezében van, amikor azt az időszakot éli.
2022. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
basszus komolyan ti itt gyakorin maximálisan leírjátok a 40-eseket de már a 30-asokat is....
2022. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!