Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es, foglalt férfiak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es, foglalt férfiak is megnézik a csinos nőket, ha pl farmershort van rajtuk testhezálló pólóval? Ha igen meddig mennek el, mint a nők, fantáziálnak róla vagy megnézik és annyi?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 10:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10. Nem számít semmit. Aki 40-es, az is éli az életét, aki meg 20 évesen azt hiszi magáról hogy az elkövetkező 20 év valami elképesztően hosszú időszak, az meg csúnyán pofára fog esni. Jajjj mennyi olyan embert ismerek, akik 20 évesen sztárok voltak, ma meg ott koldulnak egy nyamvadt kapcsolatért, de a kutyának se kellenek. Vagy aki 20 évesen szupermodellnek gondolta magát, ma már egy 80kg-os elhízott igénytelen nő 3 gyerekkel elválva. A nagy arc nem jó tanácsadó. Én meg 46 évesen vígan élem a házas életemet, van család/feleség/gyerek, van szex, van vagyon. Ha valaki magas lóról beszélhetne az én lennék, ugyanis voltam 20 éves remek kapcsolatokkal, kalandokkal, majd lett tartós kapcsolatom amiből házasság lett, anyagilag, érzelmileg meg van a biztonságom. Sőt, testileg is foitt vagyok, adok magamra, ma sem lenne jelentene problémát az ismerkedés.

A mai fiatalok igen nagy része nem talál megfelelő partnert, vagy egyedülálló. A kapcsolataik nem kis része csak szexre épül, örülnek ha van mellettük valaki. Egy felhigult világban a hamis és értéktelen csillogásra építeni egy délibáb életet elég vakmerőség. De hát mindenki azt kapja, amerre kormányozza a hajóját. Tudom, egy 30 éves nő vagy férfi már aggastyán és öreg, ronda, elhízott na meg értéktelen. :D

2022. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!