Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a párja nagyon jó ember mint társ, de akik nem ismerik ennyire, azok általában nem szeretik?

Figyelt kérdés

Bízom benne érthető mire gondolok.


Nem rossz érzés, hogy ti tudjátok mennyire jó ember, és mások meg nem igen szeretik mivel nem úgy ismerik ahogy ti?



2022. jún. 28. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Van, igen.

A párom. Én imádom, mert rettentő odaadó jószívű nő, de a kollégáinak eddig egyik munkahelyen sem volt szimpatikus.

Ő ezt érzi, de tesz rá, mert mindketten megvetjük az embereket, egymást szeretjük, és ez a lényeg.

2022. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Talán azért nem kedvelik, mert érződik rajta, hogy megvet mindenki mást.
2022. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Én nagyon jó ember vagyok, és akik nem ismernek, nem szeretnek. Ez nem baj, én is utálok mindenkit, akit nem ismerek.
2022. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Az én párom ilyen.

Egészes nagy darab 120kiló, kopasz és nem nagyon szeret mosolyogni. Amolyan ránézésre 25év szigorított börtön tipus,de csupa szív ember,nyitja az ajtót,virágot hoz,csokit.. sosem gondoltam volna,hogy létezik ilyen.

Volt,hogy meglátta az akciós betétet és kérdés nélkül hozott három dobozzal.

A gyerekekkel fantasztikusan bánik. Nekik nem nagyon vannak előitéleteik és imádják. Csüngnek rajta bármilyen kisgyerekes eseményen vagyunk.

Aki nem ismeri az el sem tudja képzelni róla.

Volt egy barátnőm aki azthitte testöröm van...


Szóval sosem tudhatjuk kibe és miért szeretünk bele🙂

2022. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Az enyém.


Elég nyers stílusa tud lenni, ami másoknak erősnek tűnhet, főleg, ha érzékenyebbek.. Értem ezalatt, hogy néha erősebbek a viccei, amit mások esetleg már inkább bántónak találnak. Ezen kívül lobbalékony, hamar fel tudja kapja a vizet.


A másik oldalát pedig senki nem látja: hogy a fentiek mellett nagy szívvel segít másoknak, (ugyanezeknek az embereknek), vagy hogy mennyire gondoskodó és törődő..


Szóval a nagy száj és tüskés stílus mellett ott van a gondoskodó, törődő, segítőkész énje, aki kérés nélkül segt, ha arról van szó. Ezt a nem közeli ismerősök nem mindig látják.

2022. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!