Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a nő velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nő velem?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy az "koptat" le csúnyán fogalmazva vagyis ghostingol akit a legjobban szeretek. Meg májusban szerelmes voltam. De ghostingolt engem a nő amit nem tudok feldolgozni. Nagyon nehezen ismerkedek, és leszek bizalmi viszonyban bárkivel ezért nincsenek barátaim meg barátnőm. Ezzel a nővel nem csak megbíztam benne, de megszerettem őt. Erre ő minden előzmény nélkül pár hónap múlva ghostingol. Persze tudom hol lakik, és megtehetnem én is ilyen undorító módon azt hogy kiveszek egy albérletet a mellette lévő panel lakásban, hogy mit fog szólni ha mindennap találkozik velem. De az igazságot mondva, nem értem ezt az egészet.

30/f


2022. jún. 30. 07:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Meggondolta magát. Joga van hozzá. Nem köteles megmagyarázni sem. Lehet, ő maga sem tudja, hogy miért nem vagy megfelelő számára. Ezt nem lehet irányítani. A vonzalom nem tudatos, millió összetevője van. Én is voltam úgy, hogy egyszer csak összeállt a kép, és rájöttem, hogy semmi közöm a másikhoz. Ezt el is mondtam neki, persze nem sértően, hiszen sem ő, sem én nem tehettem róla. Ennyi volt.


"Amikor a boldogság egyik kapuja bezárul, egy másik kinyílik előttünk.


Néha olyan sokáig nézzük a bezárt ajtót, hogy nem vesszük észre azt, amelyik kinyílt."

2022. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"A ghosting az egyik legkegyetlenebb randitrend: legtöbbször érzelmileg sivár emberek teszik ezt veled, hiszen ez a „könnyű” megoldás."


[link]


Felejtsd el.

2022. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"megtehetnem én is ilyen undorító módon azt hogy kiveszek egy albérletet a mellette lévő panel lakásban, hogy mit fog szólni ha mindennap találkozik velem"


Bocs, de ez nagyon ijesztő. Persze a ghostingolás is egy udvariatlan gesztus, de ez nem egyenértékű vele.

2022. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Képes lennél odaköltözni, hogy kitolj vele? Lehet, hogy jobban megismert, és tudta, hogy egy nyílt, személyes elutasítás után bosszút fogsz állni.

Amúgy meg az se lett volna jobb érzés, hidd el.

2022. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3-as. Mi is benne az ilyeszto? Jogilag megteheti hogy ghostingol és én meg megtehetem hogy odakoltozok. Persze én is tudom hogy ez undorító dolog lenne. De ő olyan volt velem 4 hónapon át hogy jajj ilyen olyan cuki vagyok, szeret meg kedvel engem. Többször mondtam neki azt hogy ha nem vagyok vonzó számára vagy nem akar tőlem semmit hagyjuk az első két hétben a dolgot. Mert nekem van egy ragaszkodó stílusom is és akit beengedek és megkedvelek ami ritka azt nehezen engedek el. O ezt is tudta. Ennek tudatában volt, mégis megtette a dolgot.
2022. jún. 30. 08:12
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted, de nekem pl. eszembe sem jutna pusztán "büntiből" odaköltözni. Az ijesztő, hogy ez egyáltalán átfutott az agyadon.
2022. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De akkor mit tegyek? Soha nem volt barátnőm ugy igazán. És azért idén leszek ősszel 30 éves, pont azért mert nagyon nehezen ismerkedek de óvodás korom óta ez van. És mivel ezt nem tudom feldolgozni hiába voltam azóta párszor pszichológusnal. Régen volt egy lany akibe szintén szerelmes voltam 4 évig beszélgettünk. O hülyitett és kihasználta a jolelkusegemet. Nem lett az egészből semmi csak ráment a 21,22,23,24 éves korom aztán 3 évig depressziós lettem. 28 évesen sikerült kilépnem belőle. És végre a sors úgy alakította hogy szerelmes lettem egy nőbe, és ez ugyan nem 4 év de nagyon szeretem és nem akarok újra visszaesni a depresszióba. Én jolelku vagyok mindenkivel, embereknek adok munkát, és barátságokat csinálok két ember között. Mert vállalkozó vagyok. És mégis egyedül vagyok.
2022. jún. 30. 08:28
 8/17 A kérdező kommentje:

A legfontosabb az életben nem a pénz. Hanem az idő és a fiatalság mert azt nem hozza vissza a pénz sem. Most két opció van. Az egyik az hogy elkezdek ismerkedni ami nem fog menni, mert netről nem lehet és nem járok közösségbe. Ezt a nőt teljesen a véletlen folytán ismertem meg és hozott össze bennünket a sors.

Rendelt tőlem ilyen szépészeti dolgot amit hirdettem marketplacen és írt rám hogy kell neki. Személyesen vette át. Egyszerűen amikor talizzunk általában én nem szoktam a vásárlóimmal utána beszélgetésekbe keveredni.

Ezzel a nővel elkezdtünk beszélgetni utána messengeren és annyira egy hullámhosszon voltunk és levette hogy én milyen vagyok meg ő is egyedül érzi magát és stb. Hogy nagyon jól beszélgettünk. Aztán találkoztunk az is nagyon jó volt. És a mellkasomnal éreztem dolgokat ami később kiderült hogy életembe először szerelmes lettem.

És O ezt is tudta. Nem is az hogy tudatosan ismerkedtem valakivel hanem ez így jött magától. És ilyen nem lesz az életben. De az évek meg telnek. Ezért szeretnék valahogy kapcsolatba lépni a nővel hogy miért tette.

2022. jún. 30. 08:38
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már békén azt a nőt... hetek óta ezen mesterkedsz, hogy tudnál visszajutni hozzá vagy megbosszulni. Elküldött. Láttad őt az új hapsijával. Mit nem értesz? Nem akar téged. Nem lehet elfogadni? Minek gyötröd magad?
2022. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9es. Hol lehet ismerkedni? Mert erre sehol nem kaptam se itt, se sehol választ. Vagy várjam meg amíg eltelik ujabb 10 év és 39 éves leszek? Társkeresőn meg neten nem lehet ez tény. Konditeremben nem lehet, utcán nem lehet mert mindenki nyomkodja a telefont. Szóval ötletem nincs, és senkitől sem kaptam választ meg szakértőktol sem senkitől. Ha te nyersz a lottón egyszer van az embernek ilyen mondjuk ha nyersz és lesz 1 milliárdot mondjuk. A pénzt meg elveszik tőled. Akkor te mit tennél? Hagynad az 1 milliárdot? És sosem lesz utána ennyi pénzed. Mivel egyszer van az embernek szerencséje. Vagy mendent megtennél annak érdekében hogy visszaszerezd mivel úgysincs veszteni valód. Gondolkodj el ezen. Nekem ez őrült nagy szerencse hogy megismertem egy termék eladás után ezt a nőt és beszélgetni is voltunk még volt nálam is ahol lakok meg voltunk májusban a Velencei tavon is. Korábban senkivel sem voltam sehol. Ha a sors így akarta lehet most lett volna az idő..aztán meghal a barátja meg az apja, nyilván ez sem tett jót azzal hogy ghostingolt az is lehet depressziós lett. De miért hagynek veszni egy olyat akivel egy hullámhosszon voltunk és valszeg sosem lesz még egy ilyen sem lehetőség sem szerelem. Az idő viszont nagyon telik. Na ennyi. Remélem érted amit írok.
2022. jún. 30. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!