Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Banddi kérdése:

Miért csinálja ezt egy nő?

Figyelt kérdés
A lényeg ott kezdődött hogy kb 1 éve jártam egy lánnyal aki nekem az első volt és aztán vége lett mert sokszor meg csalt és rá jöttem de titkolta előttem úgy kellet ki húzni belőle mi van ez ment mindig, hogy össze jöttem vele szakítottunk meg untam és mondtam neki hogy vége erre kb 1 hónapra rá könyörgött hogy fogadjam vissza persze volt mással is, én nem fogadtam vissza hülye azért nem vagyok :D aztán rá pár hónapja a haverommal össze jött fel háborodtam erre és akkor kb 1 évig nem általam velük szoba persze akkor nem az én barátnőm volt amikor össze jöttek aztán én mondtam nekik hogy meg bocsájtok nincs baj nem érdekel de most meg rá 1,5 évre a csaj rám írt hogy ő szeret, hogy ő kíván , nem tud el felejteni kb 1 hónapig írt amíg le nem bukót a haveromnál most mind 2 ten kérdeztük miért csinálja ? erre az volt a válasz nem tudja , némelyik részre nem emlékszik , és ő az igazt mondja na most mit gondoljak szerintetek ? meg aszt mondta rossz vagyok az ágyba mi ez ? akkor miért akart engem ? nem értem kérlek titeket mondjatok valamit nem értem előre is köszönöm.

#nő #megcsalás #hűtlenség #miért csinálja? #akar valamit ? mi csinál ? szeret ? hazudik ? nem mond igazat
2014. júl. 28. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a lány csak szórakozik veled, jobb, ha elfelejted, mert ő még nálad is bolondabb. A helyedben én megköszönném a magyar tanárodnak, hogy nem tanította meg a még az írásjelek használatát sem, 9 sorban egyetlen . (pont) sem szerepel, de legalább a végére tettél egyet. :)

Ezúton gratulálok én is a mai magyar tanároknak.

2014. júl. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Kapcsolat, és társ függő, ezen kívül lehet iszik is, én ital szagot érzek.. :/

Birtokolni akar mindent és mindenkit, amíg neki megfelel, aztán eldob mint egy rongyot, a megcsalásaival...

Sürgősen felejtsd el, mert így lemaradsz egy igazi normális lányról, ha az ő kisded játékait elemzed..

Szó szerint nem normális, csapong, vergődik, és tuti, hogy boldogtalan is, küld el szakorvoshoz, ez a max amit a haveroddal megtehettek, és zárd ki az életedből, ezt a mindig felbukkanó mumust...

2014. júl. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az van: "hogy rossz vagy((ok)) az ágybaN", neki fontos vagy a jó szex, de összejönne veled, mert amúgy meg veled jól meg volt és kedvelt. - ebből lesz a nyitott párkapcsolat, ha összejössz vele. - nem olyan bonyolult a helyzet.
2014. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a sok hibámért és köszönöm a válaszokat.Reggel volt :D
2014. júl. 29. 08:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!