Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem mosolygott vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mosolygott vissza, akkor mégsem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Két hónapja nézeget egy srác, de több nem történik. Első pár alkalommal elég direktben csinálta. Akkor kőkeményen bámult. Most visszavett.

Látom a szemem sarkából, hogy sokszor lopva figyelget és ha meglát nyomonkövet. De ennyi. Igazából nem bíztattam soha eddig mosolygással, mert nem tudtam, mit akar ebből kihozni és igazából úgy gondoltam, hogy majd odajön, ha én is nézem. Tegnap rámosolyogtam, de nem mosolygott vissza, viszont bejött utánam egyből és nagyon rám nézett. Majd később is nézett, de mondták a barátaim, hogy csak akkor, mikor másfelé néztem és látta, hogy nem arra nézek, ahol ő épp van. Ilyenkor mizújs ? Én ennél többet, hogy mosolygok, nem terveztem tenni. De igazából nem értem, hogy mi a célja ezzel az egésszel.



2022. júl. 1. 07:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, de ha engem így követne egy lány és bámulna, mosolygásra sem reagálna, elkezdenék félni.. :D Ki tudja milyen elmebeteg kattant rám.
2022. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálhat a maga módján közeledni.


"Játszadozás", a láthatatlan határok feszegetése... kérdezd meg tőle: szeretnél mondani valamit, csak nem találod a szavakat...?!

2022. júl. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet, csak beképzelsz dolgokat? Nézeget 2 hónapja? Micsoda?
2022. júl. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem képzelem be. Amikor először meglátott, oldalra fordította a fejét és bámult, aztán elsétált előttem és hátranézett többször is. Meg volt még fölém hajolás stb. Szóval tuti nem. Létezik, hogy ennyire gyamoltalan legyen vagy csak szórakozik? Most igazából az ilyenek alapján nem tűnne félénk fiúkának, mert jelezni tud. A verbális kommunikációval viszont lehet gond van
2022. júl. 1. 07:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak fel.
2022. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Jajj bmeg

Ellentétes jeleket kap, bátortalan, elment az önbizalma

2022. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindenki mosolyog, szoval nem jelenti azt h nem tetszel neki
2022. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
dedó
2022. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Senior Séf ***** válasza:
75%

" bátortalan, elment az önbizalma"

Mi ment el? Miféle önbizalma? Nem is volt neki! Úgy fél a pofára eséstől, mint a tűztől, ráadásul még a tökeit sem találta meg. Ugyanúgy nem tud mit kezdeni a helyzettel, mint te, kérdező. Akar téged, tetszel neki, a fél karját adná, ha összejönnétek, de nem tudja, hogyan, merre lépjen. Honnan is tudná? Semmit sem tud a lányokról, a lelkivilágukról, a gondolkodásukról, mint ahogy neked is ismeretlen terület a fiúké.

2022. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Tapasztalattal is félhet valaki , nem Séf bácsi ?
2022. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!