Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú és szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és szerintem én is tetszem neki, mert:volt farsang és folyamatosan piszkálta a hajamat meg cukin mosolygott de most nem tudom, hogy mi legyen! Tudnátok segíteni hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem okos de szép és inteligens cuki meg ilyesmi!!segítenék neki tanulni!!Sőt még az anyukájával is jó kapcsolatban vagyunk és!!Most nem tudom hogy mi legyen!
2012. febr. 26. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy van, válaszd csak a hülyét, véletlenül se normálisat.
2012. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem okos de szép és inteligens.. XD Kicsit sem érződik az ellentmondás tehát ezt benézted vhol :D
2012. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Erre mondják: zsák a foltját.

Szerintem a csaj meg nem intelligens, de okos XD

2012. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az anyukájával, hogy hetente 3-szor átmész délután másfél órára korrepetálni a gyereket. Vagy rádhajt, vagy nem. A többi rajtatok múlik.
2012. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem általános 6. osztály :D
2012. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igen én és ő is 6.-osak vagyunk és én meg lány és 12 éves ő meg 13 de olyan cukii!És ez a korepetálós ötlet tök jó köszönööööm!!

U.I.:Még várok válaszokat!! Köszii

2012. febr. 26. 17:43
 7/12 anonim ***** válasza:
hogy beletrafáltam XD
2012. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt a cuki szót felejtsd már el :D :D meg különbenis, leírtad már párszor :D :D
2012. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát igen! xDD Dehát az és tényleg nem annyira normális!

Az én kis NYOMIM!! 

2012. febr. 26. 17:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyan cuki lesz, mikor szárazon megcsinálja a popsid :D
2012. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!