Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van olyan titkotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan titkotok a párotok előtt, ami ha kiderülne, vége lenne a kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 21:20
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ki tudja... nem tudni, hogyan reagálna rá
2022. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Inkább nem tesztelem.
2022. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden "titkomat" el szoktam mondani. Volt, hogy emiatt nem lett belőle semmi, de még mindig jobb bele sem kezdeni, mint később szakítani. Vagy éveket leélni úgy, hogy átverem őt...
2022. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt adott ember válogatja..


Titkai mindenkinek vannak. Viszont az teljesen változó, hogy mondjuk a leendő párod elfogadja-e, ha egy időben zűrös életet éltél vagy valami hasonló.


Szóval nem tudom megmondani, hogy az én titkaim elfogadná-e bárki. Többségében nem.

2022. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, elmeséltem neki őket akkor, mikor a saját dolgaira panaszkodott.
2022. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
3X annyit keresek mint amennyiről tud. Ja, nem a barátnőm hanem a feleségem. Aztán imádom a nőket. Meg alapvetően tök jól érzem magam egyedül is, erre akkor jöttem rá, amikor 2 hétig távol voltam a munkám miatt. Mondjuk nem léptem félre soha, de a neten vannak kedvenc erotikus oldalaim, amit esténként 1-2 órán keresztül nézegetek. Kb. ennyi.
2022. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Van. Egyébként apróságok, de őt ismerve úgy kiakadna, hogy biztos véget érne a dolog. 31/f
2022. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%
Van, szeretem a nőket. Ennek okán volt higy papíron dolgozni voltam aztán mégse.
2022. júl. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!