Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajós alfréd kérdése:

Veletek volt már olyan, hogy vége lett a kapcsolatotoknak, és utána sehogy sem tudtátok elfelejteni őt? Mert én még mindig szeretem!

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Aha :/

Sajnos pont olyannal,akivel rövid ideig voltam együtt...A 2éves kapcsolatomat kb 2perc alatt feldolgoztam,ezt a senkiházit meg képtelen vagyok ...

Szánalmas vagyok :D

24N

2012. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Volt és tart is még mindig, de ez csak egy lánynál volt/van még így. Nincs olyan éjszaka amikor ne gondolnék rá. sajnos.....

27/f

2012. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is mindennap gondolok arra a lányra, és egyszerűen nem tudom elfelejteni...
2012. jan. 2. 21:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért vagytok képtelenek, mert van időtök és helyzetetek rá gondolni. Ha van egy csajszi/ pasi aki elvonja a figyelmeteket, vannak barátok, család, munka ilyesmi, megrohadhat a kedves valaki. Sajnos én is beleestem ebbe a hibába, szenvedtem vagy 4 hónapot, de nem akármilyen szinten. Most már csak azért olvasgatok ebben a témában, hogy lássam, milyenek is az emberek. Hogyan fogják fel ezeket a dolgokat...tanulok, hogy ne legyen több olyan, mert akkor egy darab szart nem ér az ember, legalábbis úgy érzi magát.
2012. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kedves 3.


Ez azért így nem teljesen helytálló!

Ha valaki nagyon szeretett valakit, akkor hiába a haverok a buli, a munka, eszedbe jut.....


dolgozok, elég tág a munkaköröm elvileg lefoglal, vannak barátaim elég sok, soxor össze is járunk, de nem tudom kiverni a fejemből, volt közben 1-2 lány is de nem volt meg az a hatás amivel ki tudtam volna kapcsolni.

2012. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy olyan sokk kell, hogy érjen, amitől biztos, hogy másképp fogsz tekinteni rá. Mikor látod, hogy mással van, mást megcsókol, mással elhúznak valahova. Te meg csak ott vagy. Érted? Na akkor valami megváltozik...ez biztos. Ezután könnyebben és gyorsabban megy a felejtés. Egy bizonyos szintű utálat meg ingerültség van ilyenkor, és mikor az is elmúlik kapcsolsz, hogy hoppá nyuszi! Nem jár állandóan a fejemben, mert ki nem szarja le?
2012. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!