Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak ágyba akart vinni engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ágyba akart vinni engem, ezért lekoptattam a pasit, mire ő letiltotta az anyámat. Normális?

Figyelt kérdés

Hamar gyanús lett, hogy ez a férfi mindig a szexre terelte a témát messengeren, nagyon nem is érdekelte más velem kapcsolatban, elmondása szerint ha látott az utcán, felállt neki (egy faluban lakunk). Persze mindig kihangsúlyozta, hogy őt csakis komoly kapcsolat érdekli. Nem vagyok sem szűz, sem prűd de nekem elment a kedvem ettől az egésztől, írtam neki, hogy szerintem nem ugyanazt keressük, minden jót. Nem töröltem meg tiltottam, nem történt semmi ezután. Tegnap reggel viszont láttuk egymást messziről az utcán, ezután egész nap rakta ki facebookra a sokatmondó idézetes képeket, majd estefelé rám is írt.

Anyuval jó a kapcsolatunk, nagy vonalakban meséltem neki erről a pasiról ezért mondtam neki nevetve, nézze már mit művel. Rákeresett (ők nem ismerősök), de sehol nem találta, mintha nem is létezne ez a férfi.

Ha jól tudom ez a letiltásra utal, igaz? De mi értelme ennek, hogy az anyámat tiltja le? Szerintetek normális ez az ember?

30 körül vagyunk mindketten.


2022. júl. 3. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Ez arra utal, hogy nem ismerősök.

A sajátodon meg tudod mutatni anyádnak, hogy mit művel.

A kérdés az, hogy te miért nem tiltod le.

2022. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tök mindegy neked, mit csinál fb-on, ha nem akarsz tőle semmit? Nincs neked életed?
2022. júl. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nincs neki élete, ráadásul az anyját is bevonja a nem létező életébe. Az én profilom olyan, hogy csak a közeli ismerősök láthatják a minimális aktivitásomat és valóban nem vagyok látható mindenki számára.
2022. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hellmano ***** válasza:
95%
Falun márcsak így megy a tenyészkiba álló farokkal jelzi az utcán a nőstényeknek, hogy pározni akar...és ez 30 felett?
2022. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4

Városon meg erőszakoskodnak..és ez kortól függetlenül;)

2022. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Beállitotta, h csak az ismerősei lássák fb-on.
2022. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Jézusom, de öregek vannak itt.

Csak azt tudja be állítani, hogy, a posztjait csak az ismerősei lássák, mást nem, magát nem tudja eltűntetni nem ismerősök elől.

Igen, anyukád le van tiltva.

2022. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!