Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom szilveszterkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szilveszterkor nem akar a társaságába vinni. Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Társaságban szeretném tölteni a szilvesztert, mivel sajnos az utóbbi években mindig otthon töltöttem egyedül. Elég viharos volt a kapcsolat köztünk, szüneteltünk, összejártunk, újra kibékültünk, és a baráti társasága megutált engem, ezért a barátom sosem visz a közelükbe. Ami nekem elég szarul esik, mert én nyitnék a többiek felé, és örülnék is, ha kedvelnének, de úgy látom a barátom is nagyon egyoldalú, és igazából őt ez nem is zavarja, hanem szerinte ezt így lehet megoldani, ha kerüljük egymást.

Na most is megkérdeztem, hogy hol szilveszterezik, és azt mondta, hogy lehet a barátaival, de oda nem vihet, vagy esetleg kettesben nála. Az utóbbi verziót pedig azért nem szeretném, mert mikor nem dolgozik, mindig otthon fekszik, és mobilozik egész nap, és nem akarom ilyen unalmasan tölteni a szilveszterem. Nekem semmi bajom sincs a baràtaival, és én nagyon lennék velük, de ez felidegesít, hogy ők sem akarják, hogy velük legyek (az egyik pasinak is állandóan a barátnője ott van, akárhova mennek, szóval nem kifejezetten kanbuli lenne). Ti mit tennétek? Hogyan reagálnátok?


2021. dec. 31. 01:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Normalis tarsasagban ugy mukodik ez, hogy a haverok elfogadjak a baratnot/baratot, hacsak nem valami extrem idiota az illeto. Nem tudni, mikor es miert szakitottatok legutoljara, de ha nem valami nagyon gaz indoka volt (megcsaltad az apjaval), akkor nem ertem, mire fel az utalat a reszukrol.

Amugy mi az, hogy ha otthon van, csak mobilt nyomkod? Ha ketten vagytok otthon, akkor is? :D Akkor lehet ideje lenne megint szakitani… Egyebkent tok jo ivos jatekok vannak, lehet berakni zenet, nem keso meg holnap reggel (talan?) beszerezni valami jo tarsast, tok jo kartyajatekok is vannak, beszelgetosek vagy csak sima jatekok, el lehet boven lenni kettesben is az embernek a parjaval jo esetben.

2021. dec. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor csinálnék saját programot, nem kel ezen fennakadni.
2021. dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez a második kérdésed kb. 3 órán belül, még nem unod?
2021. dec. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1%

Én se vinnem a párom . Vagy vele , vagy barátokkal.

A barátaimat nem zavarna, de én nem akarom a kritikát a szitkozodast hallgatni hogy milyen emberek.

2021. dec. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ha feltétlen társaság kell, miért pont azoké, akik a hátuk közepére sem kívánnak. Neked nincsenek barátaid? Ha meg hajlandó vagy nyitni emberek felé, vannak mások is.
2021. dec. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Elég viharos volt a kapcsolat köztünk, szüneteltünk, összejártunk, újra kibékültünk, és a baráti társasága megutált engem, ezért a barátom sosem visz a közelükbe."

Ugyan miért? Ha van mivel , akkor ezen gondolkozz el.

"Az utóbbi verziót pedig azért nem szeretném, "

"és nem akarom ilyen unalmasan tölteni a szilveszterem."

Akkor megemeled a segged, s elmégy a saját baráti társaságoddal. Mi a baj velük is? Rokonaiddal? stb... Csak van aki bírja a bucidat?

2021. dec. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
:)) azert nem vihet mert a haverjai utalnak...
2021. dec. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek a te barátaiddal.
2021. dec. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A te barátaiddal miért nem mész?
2021. dec. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Én komolyan nem értem egyesek hova rakják az önbecsülésüket, tartásukat, büszkeségüket?!

Most mindattól függetlenül mi okozta az ellenszenvüket, mi a búbánatos, kénköves pokolért akarsz te olyan embereknek a nyakára ülni, akik ki nem állhatnak. Nem éreznéd rosszul magad? nekem lesülne a pofámról a bőr, ha annyira szánalmasan akarnék bulizni, hogy odapofátlankodnék olyanok köz, akik köztudomás szerint is utálnak mint a sz@rt. Ennyire ne kelljen már bulikázni.

Az, hogy a pasiddal és a kapcsolatotokkal mi egyéb gond lehet, most hagyjuk is, a haverok szemlátomást előbb elunták ezt a drámát, meg macska-egér se veled, se nélküledesdit, mint ti és csak nem akarnak már hozzá asszisztálni.

Ahogy írták már előttem, menjél, menjetek a te a barátaiddal, ha nincsenek, arról igatznán nem a pasid tehet, nem tiszte minden körülmények között szórakoztatnia téged.

Bájdövéj, milyen egy nyominger kapcsolat az, ahol az együtt töltött idő java részében döglés, meg mobilozás megy? ha ennyire nem működőképes alapon a dolog, akkor nem szakítósat kell játszani hónapokig, hanem keresni olyan pasit, aki azt nyújtja, amit szeretnél, vagy maradni egyedül, ennek hosszútávon úgy sincsen semmi jövője, a barátai valószínűleg pontosan tudják ezt és nem akarnak addig sem kerülgetni, ha nem muszáj.

2021. dec. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!