Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy valakit elutasítottatok és idővel rájöttetek mekkora hibát követtetek el ahogy megismertétek őt?

Figyelt kérdés

Mi váltotta ki azt, hogy megszeretted?

Próbáltad helyrehozni? Történetek is jöhetnek.


Nemeteket és korotokat is írjátok le.


2022. júl. 5. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem.


Mindig megvan az oka annak, hogy miért nem kell.

2022. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőknél szerintem nem nagyon van ilyen , ha egyszer kuka, akkor kuka.


Max olyan szitut tudnèk elképzelni , hogy a srác összejött valakivel , és beindult valami irigység / féltékenység / birtoklási vàgy szerű valami.


...tapasztalatból írom.

2022. júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Volt hasonló velem. Mikor a srác szerelmet vallott, akkor nekem még fogalmam sem volt róla. Ha korábban nyit ilyen téren és pl elhív rendesen randira még az is lehet, hogy benne lettem volna. Így viszont ő már halálosan szerelmes volt, én meg úgy döntöttem, hogy már nem tehetem meg azt vele, hogy kiderítsem tudnék-e hasonlóan érezni iránta. Tehát tartottam magam az elutasításhoz. Nem bántam meg, később kibékültünk, mindketten túlléptünk ezen. Nem jöttünk össze, boldogok vagyunk külön, van párom azóta, és úgy tudom neki is. (Középiskolában történt)
2022. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2022. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Akit elutasítok, azt nem azért utasítom el, mert hülye vagyok és épp arra vitt a fejem. Jó lenne már komolyan venni más döntését és nem arról fantáziálni, hogy hogy meg fogja bánni, hogy elhalasztja azt a főnyereményt.

2022. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ritka esetekben bánja meg a nő, ha pl nem a férfi kinézete vagy személye ami eltántorította..
2022. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!