Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem örül a boldogságomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem örül a boldogságomnak, vagy ennyire nem érdekli?

Figyelt kérdés
Az exemmel egy év eltelte után, újra elkezdtünk beszélgetni. Anno azért szakítottunk, mert nem volt kölcsönös a dolog. Ő nem szeretett, én pedig szerettem őt. A helyzet tarthatatlan volt, szakítottunk. Azt kívánta, találjam meg a hozzám illőt, aki kölcsönösen szeret engem. Ez így is lett. Nekem lett párkapcsolatom, boldog vagyok. Szóval ez szóba került a beszélgetés alatt, és semmit nem reagált erre, azt sem hogy örül ennek, semmit sem. Helyette azonnal elkezdtett arról beszélni, hogy hova megy nyaralni, és mennyire fáradt a sok munka miatt. Most ennyire nem érdekelte hogy úgy lett ahogy kívánta nekem, hogy megtaláltam a boldogságot? Mintha meg sem hallotta volna.
2022. júl. 6. 08:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Lehet ő nem találta meg a boldogságot es kicsit a saját kudarcát latja ebben.
2022. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És emiatt nem örül az enyémnek, amikor is ő maga azt kívánta nekem hogy mással legyek boldog?
2022. júl. 6. 08:05
 3/20 anonim ***** válasza:
31%

De örül attol. Csak nem gondolja szerintem hogy dicsergetésre lenne szukseged vagy ilyesmi.


Nekem a szuleim váltak apa ment el. Csak annyit kértem tőle akarmit is csinál.makd akarkikkel is van, nekem az számít csak, hogy mindent ugy tegyen, hogy boldogságban tudjam. Ha ő boldog,.akkor nem aggódom.


Kb eletelt asszem 1 év(nemtom mennyi ido de sok), es apa jött azzal a hírrel, hogy kislányom jelentem, boldog vagyok:)


Belőlem is csak annyi jött ki hogy nyugtáztam magamban azt hogy megnyugodhatok, apával.minden rendben, és csak bólintottam egyet hogy igen, ezt vártam.

Nem rajongtam korbe nem ugráltam mint egy idiota hanem komolyan a szemébe nézve bólintottam csak, hogy ez az, ezt vártam, minden rendben.

2022. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
*akármit is csinál majd, akarkikkel is lesz majd
2022. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem túl jó jel, hogy még mindig az exednek akarsz bizonyítani, és az ő megerősítéséért lihegsz.
2022. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Miért kéne az exednek örömtáncot lejtenie, mert összejöttél mással? Valószínűleg a múltban is csak bűntudatból mondta, amit mondott, mert elhagyott téged.

Most már, hogy eltelt némi idő, remélte, hogy ő is fel tud mutatni valamit, de neki nem jött össze. Savanyú a szőlő.

2022. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Mi a búbánatos francért beszélgetsz te az exeddel??? Milyen elcseszett solog már ez!? Gondol bele... 🤦‍♂️
2022. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es azért mert vki az ex, akkor szerinted szóba se kéne állni, beszélgetni sem lehet csak mert ex? Ő kérdezte hogy alakult az életem amióta szétmentünk.
2022. júl. 6. 08:28
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem kellene. Teljesen infantilis gondolatnak tartom. Pláne így.
2022. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hogyan így infantilis??? A többi exemmel is beszélek, hiszen x évek teltek el a kapcsolat óta.
2022. júl. 6. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!