Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ideje irkalok egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reina de Corazones kérdése:

Egy ideje irkalok egy helyes ferfival aki 19 evvel idosebb nallam. Egyszer mikor megdicsertem kinezeset ezeket irta: szivem, lelkem, boldogsagom, sok puszi meg sziv szmileye, likeolgat surun nekem stb. Mi lehet a szandeka velem?

Figyelt kérdés
Jol kovetkeztetek hogy ha egy varsoban lennenk es esetleg valahogy a sors reven a szulinapi bulimon/v esetleg mashol megcsokolnam akkor agyba vinne?
2017. febr. 5. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan!
2017. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Az írásod alapján 6. Vagyis én jobban írtam 6 évesen.
2017. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval majdnem 20 évvel idősebb nálad. Mondjuk a fogalmazásod, és helyesírásod alapján olyan 12-14 éves lehetsz akkor a srác 31-33 év körüli lehet.

Ebben az esetben a férfi vagy

1. degenerált, hogy kisgyerekekkel foglalkozik

2. Tudja, hogy nem sok eszed van így tud hülyíteni

3. csak szórakozik veled.

2017. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt hagyd inkább. Biztos, hogy beteg az agya, ha egyáltalán szóba állt veled.
2017. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A Kolompár vér nem válik vízzé!!
2017. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És még nős is? Szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2017. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Tartsd magad távolt tőle! bár nem írtad hány éves vagy, de sanszos hogy pedofil a pasas..... Legalábbis az írásod alapján kisgyerek lehetsz még.
2017. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Addig hagyd ott amig még tudod, jo leszel neki egy menetre, aztan csokolom. Inkabb hagyd a francba..
2017. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Látja rajtad, hogy jó áldozat vagy, hagyod magad és könnyen be tud cserkészni. Ennél komolyabb szándékai nem igazán lehetnek..
2017. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni, ennyi, semmi masra nem szamitanek egy ilyen bajgunartol. Az ilyen nyomulos, atomgaz szovegelesektol en menekulnek, mert egyszeruen gusztustalan, de ha ez kell, akkor ez kell.
2017. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!