Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél év után megkérdezzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után megkérdezzem hogy va ha EZ történt de csúnya szakítás volt?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottam. (N)

Higgadtan akartam megbeszélni de nagy veszekedés lett belőle, és azt mondtam neki, jobb, ha ezentúl nem beszélünk. Történt vele azóta valami, amiről tudok és azt ő is tudja. Talán örülne neki ha érdeklődnék felőle, talán nem. Most mit csináljak? Nagyon rossz penne ezt meglépni ha egyszer én küldtem el a fenébe?


2022. júl. 6. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén.
2022. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A gyerekét veszítette el, barátnője nincs. 2 éves volt a kicsi, még korábbi rossz párválasztásból fakadóan, az anya iszákos idióta, lényeg, hogy az apja nevelte.
2022. júl. 6. 15:43
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen, pont az hiányzik neki, hogy egy volt exe aki elküldte a picsába ráírjon.
2022. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Max ha komoly kapcsolat lett volna, akkor írnék rá. Komoly alatt értsd: 5 év vagy több.
2022. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet.
2022. júl. 6. 15:53
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem csak katasztrófaturizmus céljából érdeklődnél, szerintem nem tennél vele rosszat,max elutasít, de Te akkor is megnyugodsz,hogy megpróbáltad.


Nekem is van egy exem akivel elég csúnyán váltunk el legutoljára ,ha azok után ilyen helyzetben (ne keruljek soha ilyen helyzetbe) érdeklődne, nem haragudnék rá.

2022. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na tessék, erről van szó. Nem lehet tudni hogy esne neki. Basszus.😑 Viszont ha elkezdenile velem "ordítozni", az se lenne jó. Bár akkor meg rajönnek mekkora egy f*sz és nem is bánnám a szakítást.
2022. júl. 6. 15:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt a gyereke?
2022. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Aha
2022. júl. 6. 16:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

En semmiképp nem használnám fel hogy ilyen "apropó" kapcsán beszeljek vele rólunk.

Ez a gyerek halálának "felhasználása"lenne.


Simán csak résztvétet kívánnék, hagynám esetleg hogy kiöntse a szívét, de semmiképp nem terelném egocentrikusra a beszélgetést.

Majd idővel máskor.

2022. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!