Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem beilleszkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem beilleszkedni párom családjába, ahol tűzoltók és orvosok vannak, nekem meg nincs érettségim sem? 23L

Figyelt kérdés

Párom szerint nem számít és nem ez alapján alkot rólam véleményt, de a szülei, közel a hatvanhoz nem tudom hogyan fognak hozzám állni ha ez szóba jön, de annak örülnék a legjobban ha nem jönne. Szerintem meg mondom a páromnak, hogy ha szóba jön a végzettség téma, azt hazudom hogy érettségim van és ennyi. Megmondom neki ha neki ez nem tetszik majd ne lepődjön meg ha diplomás orvos családja emberszámba sem fog nézni.

Szerintem ennyi hazugság belefér

..szerintetek?


2022. júl. 7. 00:30
A kérdező szavazást indított:
Ne hazudjak
Hazudjak
Nem ezen mulik
Szamit
37 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Hogyhogy nem érettségiztél le?
2022. júl. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Aki hazugsággal indít, az által vész el.

A párodnak mit hazudtál?

Inkább tanulj tovább.

2022. júl. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem felesleges hazudni. Mivel foglalkozol? Hogy kell ezt elképzelni, nem is tanultál semmit, nincs szakmád sem?
2022. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól, hogy miért nem érettségiztél le. Egyik barátnőmnek nincs meg az érettségije, neki nem volt egyszerű élete, több szempontból is érthető számomra, hogy mi vezetett ahhoz, hogy nem érettségizett. Nekem diplomám van már, de ő a legjobb barátnőm, osztálytársak voltunk régen. Egy párkapcsolatban is természetes a megértés. Ha a párod családja nem érti meg, akkor szard le őket magasról. Nem kell hazudnod miattuk és magadat megtagadnod, mondd meg az igazat, aztán hamar tereld tovább a témát arra, hogy most mivel foglalkozol, van-e valamilyen érdekes hobbid. A párod véleménye és elfogadása a legfontosabb és őt sem kényszerítheted, hogy hazudjon a családjának. Arról nem beszélve, hogy kiderülhet és az rosszabb, mintha az elején igazat mondanál.
2022. júl. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj,az sokkal rosszabb! Másrészt Neked pároddal kell együtt lenned,a családja se számít mit gondol.
2022. júl. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha állásajánlatot akarnék adni neked, az érdekelne, milyen végzettséged van. Ha a családomba akarnál bekerülni, akkor arra lennék kíváncsi, hogy milyen ember vagy. Ha az első pillanatban egy hazugsággal indítasz, onnantól nem érdekel, ha utána három diplomát szerzel se, emberileg ugyanúgy ez alapján foglak megítélni.

Ne hazudj. Elég annyit mondani, hogy akkor sajnos nem tudtad befejezni a középiskolát, el kellett kezdened dolgozni, de mindenképpen le szeretnél érettségizni. Sokkal kevésbé gáz, mint hazudozni.

2022. júl. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha ennyire szégyelled, hogy nincs érettségid, akkor csináld meg estin.
2022. júl. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem szerzel érettségit? Felnőttkéntis lehet.

Ráadásul az jól hangzik, hogy suliba járok esténként, 2 év múlva érettségizek. Ezzel így semmi baj.

2022. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintem ennyi hazugság belefér"

Szerintem meg nem.

2022. júl. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Akinek van már érettségije, vagy diplomája, idővel teljes biztossággal észre veszi, hogy nincs érettségid. Vannak témák, amikhez nem tudnál hozzászólni.

Biztosan előjönne a foglalkozásod, amiből sok mindent megtudhatnak, leszűrhetnek. He hazudj!

Ha a párodnak ez nem probléma, a családja rokonsága befogadHAT.

Én is ajánlom az esti továbbtanulást.

2022. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!