Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember, aki tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegysajt95 kérdése:

Van olyan ember, aki tényleg nem indul be szexuálisan?

Figyelt kérdés

Mármint tudom, hogy vannak olyanok, akik antiszexuálisok. 26 éves lány vagyok és kezdem azt hinni, hogy én is ilyen vagyok..nagyon ritkán elmerengek milyen lenne, ha nekem is lenne valaki az életemben..de ezt leszámítva nem hiányzik, nem vágyódom semmilyen testi kapcsolatra. Maszturbálni szintén nem szoktam, nem is értem, miért lenne rá szükségem. Most van valaki, akivel ismerkedni kezdtem. És hát nem is tudom, amikor együtt voltunk jól esett meg minden, de úgy bárkivel találkozom, semmi olyat nem indít meg bennem.

Lehet hogy tényleg antiszexuális lennék? Erőltetni semmiképp nem szeretném, csupán adok így több év után esélyt, hátha nagyon mélyen de vannak bennem ilyen érzelmek.



#szexuális vonzódás #Nem tudok beindulni
2022. júl. 7. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális.
2022. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kétségbeesve keresem Nórikát ***** válasza:
100%
Van ilyen igen.
2022. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Alcsony libido/aszexualistas stb

Létező dolog, lehet alapbol ilyen vagy lehez valami gond miatt alakult így. Igazabol lenyegtelen ha neked nincsen ezzel problemad es ne okoz gondot akkor nincs baj. De nem art ezt tisztazni az épp aktualis pároddal/barattal/aki epp van h nalad ez a helyzet. Vannak ilyen emberek meg amugy, szóval ne aggódj.

F

2022. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Vannak aszexuálisok. Amit leírtál viszont nem biztos, hogy ezt jelenti.

Én soha nem kívánom csak a szexet, és soha nem feküdtem le random emberekkel. Párkapcsolatban viszont imádom a szexet, és kívánom is, mert szeretem őt. Nekem kell az érzelem a szexhez.

2022. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
hentaira vered ilyesmi? vagy egy göcsörtös fára?
2022. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
4# ezt hivjak errefele demiszexualisnak aztan h mennyire vagy hol helyezkedsz el a skalan azt te tudod.
2022. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊nekem ebből nincs semmi bajom, nem érzem rosszul magam. De valóban, a partnernek mindenképp említem.
2022. júl. 7. 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

4-es Mifelénk ezt normálisnak hívják, és nem akarják LMBTQ+ kifejezésekkel feleslegesen színezni. Más mássága magánügy, én tiszteletben tartom, de nehogy már meg kelljen különböztetni azt, aki nem szexel fűvel-fával.

Én csak szimplán nem fekszem le idegenekkel, mint az ismerőseim 99%-a, és a szexet párkapcsolatban képzelem, mint 90%-uk, az, hogy egyesek félre is járnak előfordul, nyilván keveseknek cél ez.

2022. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ért egy hatalmas trauma az elmúlt hónapokban ami annyira letett a padlóra lelkileg, hogy kihatással volt a testemre is, és kb két hónapig a szexre se tudtam gondolni, elkezdtem kb kétszer magamnak, de akkora bűntudatot éreztem, és lelki fájdalmat a trauma miatt, hogy abbahagytam, és sírni kezdtem.

Nagyon nagyon nehezen, fokozatosan szoktattam vissza az agyamat, és a testemet a dologra. Mondjuk partnerem már régen nem volt, szóval ilyenen nem is parázok.

Létezik ilyen is.

De aszexualitàs is létezik, az sem fura. Ez van, te így érzed jól magad.

2022. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!