Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy kapcsolat nem indul jól, de aztán jó lesz, „megjön” a szerelem?

Figyelt kérdés
Szkeptikus vagyok.
2021. aug. 31. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
És ha azt mondjuk, hogy igen, meddig fogtok fölöslegesen várni? 😂
2021. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Van aki eleinte igen a keményet játsza kozben meg leró rola h szerelmes de á ő neeeem:)
2021. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
*lerí
2021. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 harebell ***** válasza:
100%
Nézd, a világon mindenre volt már példa meg az ellenkezőjére is, szóval "létezik", de erre nem lehet alapozni. Ha nem érzem úgy, hogy működik a kapcsolat, én inkább kilépek.
2021. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Nálam nem.

Vagy első pillanattól kezdve egymásra vagyunk hangolódva, még ha különösebb érzelmek nincsenek is, vagy érdemes inkább hagyni. Mert ha valami döcögősen kezdődik, az olyan is marad.

2021. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Ajánlom a Nem kellesz eléggé című filmet. Szépen elmagyarázza a nőknek a dolgokat. A Szex és New Yorkban is volt amúgy egy ilyen rész, ahol a férfi elmagyarázza a nőnek, hogy hogy működik ez.

Egy férfi meg kell, hogy bolonduljon egy nőért, fusson utána, udvaroljon. Ha ezt nem teszi meg, hanem csak hagyja, hogy a nő kepesszen utána, abból nem lesz semmi. Persze mindenki tud egy kivételt, ahol ez bejött, de ahogy a filmben is mondják, ez a kivétel, és nem a szabály!

Én nem szenvednék, nem várnám a csodát. Olyan kapcsolatot kell keresni, ahol boldog vagy, különben semmi értelme az egésznek.

2021. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyesmi volt. A fordulópont az volt, mikor összeköltöztünk. Addig elvoltunk egymással, nem volt nagy szerelem, de azért szerettük egymást. Viszont annyira passzolunk a mindennapi kis hülyeségekben, hogy sokkal nagyobb lett az összhang, ami meghozta azt a szerelmet, ami az elején hiányzott. De nem hinném, hogy ez általános lenne. Nekünk baromi nagy szerencsénk volt.
2021. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik,ha van elég pénz. Ilyet láttam már.
2021. szept. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!