Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyuljak ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyuljak ehhez?

Figyelt kérdés

Van egy olyan dolog, amivel nincs problèmàm, csak furcsa. Eddig a kapcsolataim arról szólt, hogy mindenhova együtt mentünk. Bulizni, kocsmázni, moziba stb...

Mostani pàrom viszont teljesen màs. Tegnap èn, pàrom, meg egy baràtnőm együtt voltunk beszèlgettünk. Baràtnőm mondta, hogy jaj de jó lenne, ha elmennènk moziba. Rànèztem a pàromra, hogy mit szól. Anyit mondot:"Döntsd el, hogy akarsz e menni, vagy sem." igent mondtam, meg is beszèltük baràtnőmmel. Este kèrdeztem, hogy nem e gond. Amire azt mondta, nagy lány vagyok, hozzak meg egy döntèst. Annyit kèr, hogy mondjam neki azt, hogy ez meg az van. Ha gondja van vele, akkor majd szól. Ès ez ami nekem furcsa, hogy egy kapcsolatban külön is vagyunk, ès nem mindig együtt.Ès nem tudom, hogy tudok ezzel "azonosulni" vagy "megszokni". Nem tudom mi a helyes szó rà...


2022. júl. 8. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj nem értem a problémat, de az önbecsülés egy olyan erény amit fejleszthetnél.
2022. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondom, hogy nem problèma, csak ez annyira tàvol àll tőllem... Egy kapcsolatom se erről szólt. Ès anyira nem tudok mèg ehez viszonyulni, hogy tudom, hogy ha azt mondom elmegyek, akkor az nem gond, de mègis egy megerősítèsre vàrok, hogy az tènyleg nem gond. Exeimnèl a mièrt nem kèrdeztèl meg? Èn mièrt nem mehetek? vàlasz jött, hogy màr az volt, vagy az nekem a termèszetes egy kapcsolatban.... :(
2022. júl. 8. 08:57
 3/7 A kérdező kommentje:

Uhhh picit fèlre olvastam....

Ès azt, hogy lehet? Mert sztem nem egy könyv elolvasàsa fogja az önbecsülésemet meghozni... 🥺

2022. júl. 8. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Önszeretettel
2022. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz valakivel mindig együtt, hiszen mindkettőtöknek van olyan barátja, hobbija, amit a másik kevésbé kedvel. Amikor barátnőkkel találkozol, teljesen normális, hogy a barátod otthon hagyod, ugyanúgy amikor barátod elmegy a barátaival sörözni egyet, te is nyugodtan elengedheted.


Hogyha unatkozol, nem tudod elfoglalni magad a barátod nélkül, rengeteg problémád lesz! Nem reális kizárólag 1 embertől elvárni, hogy szórakoztasson, légy talpraesett, foglald el magad! Biztos van olyan elfoglaltság, amit szívesen csinálsz egyedül avagy barátaiddal. Párod egy plusz személy, aki boldogabbá teszi az életed, ugyanakkor nem ő az egyedüli lehetőséged boldognak lenni!

2022. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Vannak olyan kapcsolatok ahol külön külön kapcsolodnak ki a felek, es vannak olyan kapcsolatok ahol egyutt szórakoznak.

Nekem is a szabadido az a párom, es nem forditva, hogy szabadido az, hogy a parom nelkul vagyok.

Nem a kapcsolatbol kell kivennem szabadságot, hanem nekem maga a kaocsolat a szabadság.


En nem is járnék olyannal aki különéletet visz. Vannak haverjai akikkel lóg, meg nekem is külön akikkel en lógok. Akkor minek vagyunk egyutt?

2022. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*Sokan ugy fogják fel a kapcsolatot, hogy az a munkahely amibol néha nem árt szabadsagot kivenni.

Soha ilyen partnert.

Pont forditva kene lenni hogy az életbol feladatokbol kotelezettsegekbol egyedullétbol veszel ki "szabadságot", hogy a paroddal kikapcsolj

2022. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!