Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők ehhez hogyan viszonyulnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ehhez hogyan viszonyulnak?

Figyelt kérdés

Adott egy személy, meg mondjuk egy másik (nő és egy férfi). Már egy ideje ismerkednek, és hát mennek a képek, oda-vissza. Olyanok is, amik a nemiséget nyíltan ábrázolják.


Aztán kiderül, hogy a férfi amúgy szokott nudista strandra járni. A nők ilyenkor kevésbé becsülik meg az olyan képeket, amiket egy nudis férfitól kapnak (mondván, hogy bezzeg téged már csomóan láttak meztelenül).


Kort és nemet is kérek a válaszokhoz. Illetve indoklást.


Az ilyen "én soha nem küldök senkinek" válaszok nem érdekelnek, mert ők nem kompetensek a témában.



2021. jún. 26. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy az a nudista őrült, aki rendszeresen, "ki jönne velem nudista túrára, vagy strandra" kérdésekkel riogatod a tök ismeretlen hölgyeket? :D
2021. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem én vagyok az. De hiába is mondom el, úgyse hiszed, ha már eleve azt feltételezed, h én vagyok az.


Mellesleg a második bekezdésem végéről lemaradt egy kérdőjel.

2021. jún. 26. 19:57
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én alapból nem “becsülöm” az ilyen képeket, pedig nem vagyok prűd…😅


27/N

2021. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A nudista strandnak a meztelenséghez szexuálisan semmi köze. Ott kitiltanak álló dákóval.

A kép küldözgetés meg gondolom nem a lankadt pöcsödről szól.

2021. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4-es, ez abszolút így van, én is tudom. Logikailag full más a kettő. De most gondold végig egy nő agyával.
2021. jún. 26. 20:03
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, nem minden nő agya ugyanúgy gondolkozik. Szerintem sem ugyanaz a kettő(nő vagyok), de nem örülnék ilyen képeknek, ha jársz nudi strandra, ha nem.
2021. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
5-ös Végig gondoltam. Nálam a kép küldés lenne probléma.
2021. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Miért lenne probléma amúgy a képlüldés? Béka kakilója alatt van az önbizalmad?
2021. jún. 26. 20:13
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint a #3 és a #6. Tök mindegy, hogy jarsz-e nudizni. Sehogy nem "becsülném" az ilyen képeket, és én se küldenék. Akiket még érdekel a kép, azoknak is tök mindegy. Szerintem nincs összefüggés.
2021. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
"A nők" nagyobbik hányada nem menne bele ilyen képküldözgetősbe. Úgyhogy én a helyedben magát a kérdést is átfogalmaznám.
2021. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!