Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta nincs mar kedve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nincs mar kedve a hulyesegeimhez, ez azt jelenti nem akar velem mar beszelni? L

Figyelt kérdés
Internetes ismerkedes.
2022. júl. 8. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Igen, vagy azt hogy ne írj neki hülyeségeket.
2022. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak le van zsibbadva az agya.valszeg irritálhattad párszor
2022. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Túltoltad és nem bírja.

De ne bànd , mert hosszú távon nem hozzád való

2022. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokszor irtam neki, hogy szerintem nem akar velem beszelni, azt is irtam le fogom tiltani hogy ne is tudjam varni hogy irjon, sokszor farasztom azzal is hogy nem erdeklem ot es hasonlok. Gondolom ezek miatt irta, de nem tudom azert is irta e hogy nem akar mar velem tobbet beszelni, vagy csak a leirt doltokhoz nincs kedve.
2022. júl. 8. 22:03
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Sok hulyeseget irtam neki. De az elejen még nem zavarta, es normalisan megnyugtatott meg ilyesmi. Most meg vissza sem ir ha olyat irok ami neki nem tetszik.
2022. júl. 8. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne írj neki többet. Nincs jövőtök.
2022. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tényleg fárasztó lehetsz. Nincs olyan ember aki helyén tud kezelni ekkora mértékű őnbecsülés hiányt. Egyszerűen nem vagy alkalmas kapcsolatra, mert még magadat sem szereted.
2022. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hgwell ***** válasza:
0%

Miért nem írsz inkább nekem?

Engem nem zavarna a modorod.

Én férfi.Te korod?

2022. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!