Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lép ?Vagy mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lép ?Vagy mit akar ezzel elérni?

Figyelt kérdés
Lehet kicsit zavaros lesz,bocsánat előre is ! Van egy férfi ...messziről néz általában ,de ha egymás mellett megyünk el ,direkt rám se néz !! Egyik nap munka után hazafelé beugrottam boltba,láttam ő is ott van ,nem akartam meg ilyesztní így átmentem a legmesszebb lévő kasszához.szerintem észre vett és el rohant ,nagyon gyorsan fizetett !!! A következő még aznap este mentem át barátnőmhöz gyerkőcöt megnézni és látom ,hogy jön a másik oldalon a háznál és csak néz ...de ha egymás közelébe kerülünk csak előre mered mintha csőlátása lenne vagy látványosan elfordúl .30+ vagyunk mind a ketten ,
2022. júl. 1. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Bátortalan.
2022. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy csak te látsz ebbe többet, jól néznénk ki, ha mindenkitől akarnánk valamit, akit megnézünk az utcán 😀
2022. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 egy helyen is dolgozunk .... idióta.. napi szinten ez történik írtam 30+ nem tíz mint te
2022. júl. 1. 13:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked tetszik a pasi? Kezdeményez
2022. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Drága csillagom, az idióta te vagy, aki azt hiszi, hogy ha ránéz egy férfi, akkor már biztos akar tőle valamit. De így már kezdem érteni, hogy miért nem akar veled szóba állni 😀 Elég szomorú, hogy 30 felett is ezt a stílust nyomod, ráadásul fingod nincs róla, hogy én bőven édesanyád lehetnék a korod alapján.
2022. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Elég gyámoltalannak hangzik. De ami fontosabb kedves kérdező, hogy te mit akarsz hallani tőlünk, és a tutyi mutyiról?

Pl azt akarod hallani tőlünk hogy ez szerelem és bejössz neki, azért viselkedik így veled... vagy mi lenne jó számodra? Persze azt is elhiszem neked ha csak megérteni szeretnéd..

2022. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a stílusod nem tetszik neki, tudja, hogy buta vagy. Nem kell hozzá sok, hogy ezt leszűrje az ember. Lehet úgy van vele, hogy külsőre tetszenél, a belsőd viszont elriasztja.
2022. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
buta..oké és szerinted honnan tudná ha buta is lennék ha még 2szót se váltottunk ? Most látom legalább magadból indultál ki
2022. júl. 1. 14:54
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami furcsa fejed van és azon szörnyülködik jól kicseszett veled a természet
2022. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Cső Timi, elmúlt pár hónapban már legalább 5-ször megkérdezted ugyanezt... Amúgy mizu?
2022. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!