Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A plátòi szerelem sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plátòi szerelem sosem teljesül be?

Figyelt kérdés

Avagy aki nem tesz igazán értem annak sosem fogok kelleni?

Rövid történet.

Adott egy férfi akiért harcoltam egy ideig, kerestem,beszélgettünk, telefonálgattunk, jeleztem hogy hahoo én kedvellek. Hònapokat vártam rá és arra hogy megemberelje magát. Plátòi szerelemnek mondanám.

Pár napja viszont besokaltam mivel előfordul hogy 1 hét is eltelik mire eszebe jutok.. Nyitottam más felé, kedves és figyelmes a srác, mégis rossz érzésem van egy picit hogy nyitottam. Nem vagyok még tùl teljesen a plátòin de gondolom előbb utòbb a szemébe merem mondani hogy lemaradt ròlam.

Helyes ez ìgy?


2022. júl. 9. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt rólad? Szerinted érdekli? :D
2022. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért hogy te hónapokig vársz rá és tepersz utána, de nem történik semmi, számodra nem egyértelmű jelzés, hogy nem viszonzott az érdeklődésed? Szerintem kár lenne rá több időt pazarolnod. Amúgy megértem, hogy rosszul esik, de engedd el, amint készen állsz rá és ne érezz bűntudatot miatta.
2022. júl. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem teljesül be mert plátói,hanem azért plátói mert nem teljesült be.
2022. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd rosszul magad miatta, velem volt így egy csaj és teljesen egyértelmű volt.

A végén nekem is leesett, hülyítettem és jól tette hogy keresett mást!

2022. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem plátói volt, hanem viszonzatlan.

A plátói az, amikor te rajongsz valakiért, de a másik nem is tudja. (Nem mondod el neki, mert bátortalan vagy ő foglalt... stb. Olyan is van, hogy valaki halottba szerelmes.)

2022. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem kell semmit mondani. Ha nem jelentkezel, valószínűleg ő se fog nagyon. Ha meg pár hét múlva mégis hiányol és rákérdez, hogy vagy, majd elmeséled, hogy "képzeld..." mint a barátodnak, mert részéről maximum ez az volt vagy valami talonban tartás.
2022. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Viszonzatlan szerelem.. ìgy a helyes megfogalmazás
2022. júl. 9. 09:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha már kiderült, hogy viszonzatlan, a legjobb, amit tehetsz, hogy tovább lépsz. Ha beteljesülne, akkor is csak azért, mert te lennél a szamár, valaki helyett. Az szerintem nem olyan vidám.

Én például semmit nem szoktam tenni azért, hogy kiderüljön, viszonzott-e. Éveket tudok elpazarolni a semmire. Volt már, hogy utóbb derült ki, hogy viszonzott volt, de már későn. Persze bántam, hogy nem tudtam meg előbb, de nálad már megtörtént. Tudod, hogy nem viszonozza, nincs mire várni.

2022. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne kergess délibábot!

Nem így viselkedne, ha komolyabb kapcsolatot akarna. Ha mégis jelentkezik, ne dőlj be neki, mert ki akarja használni a helyzetet.

2022. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bìzom benne lesz bennem annyi erő hogy elzavarjam ha keres.
2022. júl. 9. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!