Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontosabbak az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabbak az új gyerekek és az új nő, mint a saját gyereke?

Figyelt kérdés
Kis városban élünk, elváltam a fiam apjától. Félig tönkre ment a gyerek szemüvege, nálunk nem tudták megcsinálni az egyetlen szemüveg üzletben, mondván oda kell vissza vinni, ahol csináltattuk. Most ment az új nővel, gyerekekkel, meg a saját fiával nyaralni az ex. Megkértem szépen, ha úgyis több olyan városon mennek keresztül, ahol van ez a nagy szemüveges üzlet, szaladjanak már be és csináltaddák meg, mert kényelmetlen a gyereknek. Most hívott a gyerkőc, hogy hát megálltak, de csak shoppingoltak ezt azt, a szemüvegeshez meg majd vigyem el én. Ennyivel fontosabb a p...na,meg a két gyerek, mint a saját gyerek kényelme? Ennyire farok vezérelt lenne, hogy képes a saját gyerekét is háttérbe szorítani a punci miatt? Azt tudni kell, hogy márciusban még az én fejemet fűzte sírva, hogy menjek vissza hozzá, közben meg már ennek a csajnak is csapta a szelet.
2022. júl. 11. 15:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Igazából azt nem értem, hogy miért fontosabb két vadidegen gyerek. A sajátjára sosem volt ideje, mikor kicsi volt. Rájuk viszont igen. Nálunk nem volt otthon fürdetésre, nem töltötte velünk a hétvégét. Itt igen. Ennek a 3 embernek minden jut, ami nekünk nem. És ez azért volt, mert nem érdemeltük meg. Ezt ő mondta nekem.

Igen, tudom mivel jár az egyedülálló anyaság, hiszen mióta megszületett, 12 éve, szinte mindent egyedül csináltam vele. De most nem volt lehetőségem, hogy megoldjam ezt a problémát.

2022. júl. 11. 17:01
 12/20 A kérdező kommentje:
Én is szerelmes vagyok, nekem is van új kapcsolatom, mégis a gyerekem az első.
2022. júl. 11. 17:04
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Akkor a 12 év alatt megszokhattad volna már hogy semmiben nem számíthatsz rá. Ne kérj tőle sose semmit. Majd megoldod ha időd lesz rá. Szerintem nálatok már akkor sem volt igazán szerelem mikor megszültél azért mondja ezt neked. Fogadd el a helyzetet és ne bosszankodj rajta ennyi.
2022. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit önzőnek tartom ezt a kifakadást, meg irigykedsz. Valóban igaz, hogy nyaralni mentek, nem azért, hogy órákat várjanak egy üzletben. Meg miért pont aznap kell elmenni, amikor indulnak? Miért nem szóltál aznap, amikor szétesett, és mondtad, hogy három napig dolgozol, és nem lesz időd. Mennyire rossz a fiú szeme? Sajnálom a kisfiút én is.
2022. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálad helyezték el a gyereket, szóval a te felelősséged.

Azt is írtad, hogy neked is van már új párod. Ő miért nem tudta elvinni a gyereket szemüveget csináltatni? A nyaralás a kikapcsolódásról szól, azért exnek levesébe beleköpés szaga van a dolognak.

2022. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább az anyagiak miatt próbáljátok egymásra tolni ezt a szemüveg-készíttetést? Kizárt dolog, hogy van olyan hely az országban, ahol legközelebb csak 100 km-re lehet szemüveget csináltatni.
2022. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Valahol igazad van, de azért itt főleg te generálod a problémát. Ha a gyereknek annyira kényelmetlen lenne, van szája, 12 évesen már tudna szólni a saját apjának, hogy ugorjanak be a szemüvegeshez, mert nem akarja magát rosszul érezni a nyaralás alatt. Ha az apa neki mond nemet, az teljesen más, és nyilván a gyerek is le tudja vonni a konzekvenciát.
2022. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A gyerek szemüveg nélkül nem lát.

Szóltam időben, leszarja

50 km oda és annyi vissza az üzlet.

A párom nem él velünk, szombat este tudott munkából elszabadulni.

Nem szól az apjának, mert tudja hogy mondja neki, hogy jó, aztán ennyi.

2022. júl. 11. 22:48
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
Te csak féltékeny és sértett Vagy.Tőled menekült nem a gyerekei elől, csak Te a viselkedéseddel megjobban elüldözöd, úgy, hogy a gyerekeivel us inkább levesebbet van csak Téged ne kelljen elviselnie.
2022. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy vagy szerelmes.Akkor nem foglalkoznál az exeddel.Fogadd el, hogy az új párjával jobb neki.Ha evben a stílusban viselkedtél, beszéltél vele, ne csodálkozz ha lelépett.
2022. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!