Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fontosabbak az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabbak az új gyerekek és az új nő, mint a saját gyereke?

Figyelt kérdés
Kis városban élünk, elváltam a fiam apjától. Félig tönkre ment a gyerek szemüvege, nálunk nem tudták megcsinálni az egyetlen szemüveg üzletben, mondván oda kell vissza vinni, ahol csináltattuk. Most ment az új nővel, gyerekekkel, meg a saját fiával nyaralni az ex. Megkértem szépen, ha úgyis több olyan városon mennek keresztül, ahol van ez a nagy szemüveges üzlet, szaladjanak már be és csináltaddák meg, mert kényelmetlen a gyereknek. Most hívott a gyerkőc, hogy hát megálltak, de csak shoppingoltak ezt azt, a szemüvegeshez meg majd vigyem el én. Ennyivel fontosabb a p...na,meg a két gyerek, mint a saját gyerek kényelme? Ennyire farok vezérelt lenne, hogy képes a saját gyerekét is háttérbe szorítani a punci miatt? Azt tudni kell, hogy márciusban még az én fejemet fűzte sírva, hogy menjek vissza hozzá, közben meg már ennek a csajnak is csapta a szelet.
2022. júl. 11. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

fordítsd meg... elmész az új pasiddal, gyerekével és a másik pasidtól hozott gyerekével nyaralgatni, majd feldobná; figyú az exem mondta, menjünk be szemüvegeshez, nem sok, csak 1-2 óra és már meg is csinálják... neked hogyan esne?

Szerintem inkább arról szól ez, hogy kerüli az új nővel a konfliktust, nem tesz olyant, ami őt és a gyerekét kényelmetlen helyzetbe hozza a te kényelmedért.

2022. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

1-es: igazad lehet. Minden esetre szomorú, ha így van. Ez konfliktus forrása lehet, hogy az én gyerekemnek kell javíttatni a szemüvegét, ami a gyereknek kényelmetlen? Ha az övének lenne kényelmetlen, akkor megérné betérni az optikába.

Nagyon sajnálom a kisfiút.

2022. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologus szerint ezek az effektek az exeken a bosszu
2022. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem volt időm elvinni a másik városba a gyereket a hétvégén. És én nem csinálnék cirkuszt, hiszen mindenhol a gyerek az első
2022. júl. 11. 16:08
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

4: Szerintem most is cirkuszt csinálsz, hiszen semmiből nem áll elvinned a szemüveget, ennek ellenére olyanokat írsz, hogy "Ennyivel fontosabb a p...na,meg a két gyerek".


Exed nyaralni ment az új kapcsolatával, gyerekeivel nem akart órákon át várni egy üzletben. Hogyha a gyereket nálad helyezték el, első sorban te felelősséged mindent biztosítani számára, férjednek pedig kötelessége fizetni a gyerektartást, és ha akarja, részt vehet a gyerek felnevelésében. Hogyha ő nem akar részt venni, az bár nem szép dolog, de nem tudod ráerőszakolni!

2022. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Csütörtökön délben esett szét a szemüveg. Csütörtökön, pénteken, szombaton egész nap dolgoztam, nem tudtam elmenni vele 100 kmre, ahol ilyen üzlet van. Ma reggel meg már indultak. Mikor kellett volna vinnem?
2022. júl. 11. 16:27
 7/20 A kérdező kommentje:

Ja és ahol shoppingolgattak, ott van több szemüveges üzlet. Lehetett volna mondani a csajnak, hogy te menj és vásárolj be a gyerekeknek, én meg elintézem a szemüveget. De még az sem jött szóba, hogy jövő héten, mikor már itthon lesznek és nála lesz a gyerek, akkor mennek csináltatni. Hanem majd ha jövő hónap elején mi megyünk nyaralni, akkor mi úgyis ráérünk és majd én megcsináltatom.

De ugyanez van pl cipővásárlással. Apja mondja, majd ő elmegy és megveszi neki a cipőt. Majd húzza az időt. Én nem mehetek el a gyerekkel, mert a gyerek az apjára számít. Majd 2-3 hét hitegetés után közli az apja, hogy egyébként neki erre nincs ideje, intézzem el, majd kifizeti. Megveszem a cipőt, lefikázza és elfelejti kifizetni. A cipőt a gyerek választja, nem én.

2022. júl. 11. 16:33
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Nézd, ezt jelenti az egyedülálló anyaság, a válás. Hogy már nem számíthatsz a társad reszvetelere. Lehet szomorkodni hogy mennyire igazságtalan, de jobb nem lesz.

O most próbál egy teljes családban (akit te pinanak és új gyereknek hívsz) jó apa lenni. Elhiszem hogy ezt bosszanto nézni...

2022. júl. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Alapvetően lehet, hogy nekem is rosszul esne egy ilyen szituáció, de a stílus, ahogyan írsz róla számomra inkább arról árulkodik, hogy féltékeny vagy az új barátnőre és a gyerekekre. Még ez is érthető valahol, hiszen emberből vagyunk, de akkor ne állítsd azt, hogy szimplán a szemüveg miatt vagy kibukva.
2022. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
Mint ahogy írta a 4-es nálad helyezték el első sorban a te dolgod a gyereket rendben tartani. Nem tanultál még belőle hogy az exed csak hiteget? Te folyton bedölsz neki újra és újra megkéred valamire amit tudod hogy nem fog megcsinálni. Neki új családja van és igen ilyenkor szerelmes fontosabb neki az a család mint a ti gyereketek. Ez vagy elfogadod vagy bosszantod magad teljesen feleslegesen mert őt úgy sem érdekli. Amúgy meg az hogy félig ment tönkre a szemüveg mit jelent? Mert azért nem minden javítást csinálnak meg helyben hanem el kell küldeni javíttatni vagy nem tudják megcsinálni és újat kell venni.
2022. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!