Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgozik egy srác egy üzletben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolgozik egy srác egy üzletben, ahova szinte naponta betérek és ha összenézünk, mindig nagyon kedvesen elmosolyodik. Már lassan 4 hónapja. Nem értem, miért?

Figyelt kérdés
Egyszer az az érzésem, mintha flörtölne velem, másszor meg, hogy biztos csak alapvetően mosolygós. Ha bármit szeretett volna, akkor 4 hónap alatt már meg tudott volna szólítani. Nektek volt hasonló tapasztalatotok? Mi lett belőle?

2022. júl. 11. 18:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

A sok hulye vevő közt egy virág

Ennyit jelent csak.

2022. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nehéz az első lépést megtenni.
2022. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem te szólítod meg? Lehet introvertált. Kérdezd meg tőle, hogy hol van a madártej. Aztán kezdjetek el beszélgetni valamiről.
2022. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem fog egy vásárlóval kikezdeni csak úgy, ugye ezt te sem gondoltad komolyan? Szerinted ha benézi és mennél mindig a boltba utána, az mekkora égés lenne?


Ha akarsz valamit, jelezd felé egyértelműen, kérdezd meg ráér-e valamikor vagy hasonló.

2022. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Lazy Lover ***** válasza:
67%
Ezt nem tudom nem látok más fejébe ha ennyire tetszik akkor hívd el randira
2022. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj el beszélgetni vele oszt kiderülnek a szándékai. Sokkal jobb ha kiderülnek a dolgok, mint örök bizonytalanságban élni!
2022. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig mosolygok a nekem szimpatikus kasszás csajra, ő is rám. De nem akarok tőle semmit, egyszerűen csak szimpatikus.
2022. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy veszel valamit, kérdezz tőle ezt-azt és elkezdődik egy beszélgetés. Utána következtethetsz a holnapra.
2022. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha akar toled valamit, de nem tesz semmit, akkor balfsz. Ha nem akar toled semmit, akkor meg feleslegesen kattogsz rajta. A ferfi valas egyik legfobb ismerve, hogyha tetszik nekem egy no, akkor odamegyek hozza es leszolitom. Paran ezt nem tudjak megugrani.
2022. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja valszeg tetszel nekli, de nyúl. Pár szót válthatsz vele, hátha össze bírja szedni magát. Már ha téged érdekel.
2022. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!